Bucaspor Koç'a tosladı

Alacakları bulunan 30 eski futbolcusunun 29'undan muvafakatname almak için olumlu geri dönüş alan Fırtına bir tek Hüseyin Koç'u ikna edemedi. Hüseyin'in imza atması için kulübü Konyaspor'dan yardım istenecek.

Bucaspor Koç'a tosladı

HABER/ Levent ARIÖZ

Transfer yasağını kaldırmak için alacakları bulunan 30 eski futbolcusunun 29'undan muvafakatname almak için olumlu geri dönüş alan Bucaspor'da tek imza atmaya yanaşmayan isim Hüseyin Koç. 2012-18 yılları arasında altyapıdan A takıma kadar sarı lacivertli takımın formasını giyen 1998 doğumlu kaleci ile henüz anlaşılamadı. Sezon başında Konya Anadolu Selçukspor'a transfer olan 20 yaşındaki file bekçisi ile geçtiğimiz günlerde bir görüşme gerçekleştirildi. Genç futbolcu, alacaklarını isteyerek teklifi reddetti. Sarı lacivertli kulübün başkanı ve yönetim bu kez Konyaspor yönetiminin kapısını çalarak oyuncuyu ikna etmek için yardım isteyecek. Bilindiği üzere Konya Anadolu Selçukspor, Konyaspor'un pilot takımı olarak 2. Lig'de mücadele ediyor. Öte yandan Bucaspor'un transfer yasağının kaldırılması için eski antrenör ve futbolculardan toplanan imzalar 40’ı buldu. Alacakları olan futbolculardan muvafakatname alınıp Türkiye Futbol Federasyonu'na evrakları gönderilen isimlerin listesi şu şekilde:

Ahmet'in şartı var

Alper Sürücü, Deniz Pero, Mehmet İncebacak, Burak Aydın, Murat Akyüz. Muvafakatname için söz alınan futbolcular ise şu şekilde sıralandı: Carlos Alberto Ferdandes, Eduardo Fernandes Pereira Gomes (Dady) , Serkan Yanık, İrfan Başaran, Mehmet Batdal, Faruk Atalay, Gökhan Sinanoğlu, Recep Niyaz, Yasin Avcı , Hakan Çinemre, Burak Can Kunt, Erkan Taşkıran, Berkin Arslan, Emre Şahin, Ferhat Çulcuoğlu Abdullah Keseroğlu, İskender Alın, Berkant Taşkıran, Alpay Aldemir, Kemal Mert Özyiğit, Gökay Keleş, Veli Kızılkaya. Bedirhan Artunç'un avukatıysa futbolcuyla konuşacağını ve geri dönüş yapacağını belirtti. Ahmet Tamet ise tüm futbolcuların imza vermesi durumunda muvafakatname vereceğini açıkladı. Hüseyin Koç ise imza atmayı şimdilik reddetti.

YORUM EKLE

banner97

banner96