Bucaspor'da İrfan Bal görevi bıraktı

TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup ekiplerinden Bucaspor'da Başkan İrfan Bal, taraftarın yönetime el koyduğunu açıklamasının ardından görevi bıraktıklarını resmen açıkladı.

Bucaspor'da İrfan Bal görevi bıraktı

TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup ekiplerinden Bucaspor'da Başkan İrfan Bal, taraftarın yönetime el koyduğunu açıklamasının ardından görevi bıraktıklarını resmen açıkladı. Hem 11 Haziran'da hem de 16 Temmuz'da yapılan olağanüstü genel kurulda hiçbir kişinin başkanlığa aday olmadığını, bu yüzden elini taşın altına çekinmeden koyduğunu anlatan Bal, "11 Haziran'da başkan olmamın ardından ihtar gönderen oyuncularımızın alacakları ödendi. Kulübümüzün ihtiyaçları karşılandı. Futbol takımımızın sezona başlaması için gerekli planlar yapıldı ve hazırlıklar tamamlanmaya başlandı. Bu süreçte Buca Belediye Başkanı Sayın Levent Piriştina'dan da destek gördük. Ancak bir futbol kulübü taraftar desteği olmadan yönetilemez" diye konuştu.

Ülgen: Görevi üstlendik


Bucaspor Gençlik Geliştirme Derneği Başkanı İbrahim Halil Ülgen, 7 Ağustos'ta gerçekleşecek genel kurula kadar görevi üstleneceklerini söyledi. Ülgen yaptığı açıklamada, "Bucaspor'un uzun süreden beri gelen sıkıntılarının daha kötü bir hal almasından dolayı duyarsız kalamazdık. Belediye Başkanı Levent Piriştina'nın önderliğinde görüşme yapıp, ağır bir yükün altına girdik. Gemiyi limana yanaştırmak adına ben ve yönetim kurulumuz görevi üstlendik. Pazartesi gününden itibaren kulübün üstündeki kara bulutları kaldırmak adına yoğun bir çalışma içine gireceğiz. Bir aylık süreç içinde bayrağı yere düşürmeden genel kurula kadar görevimizi layığı ile yerine getireceğiz" ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2018, 16:07
YORUM EKLE

banner92