banner112

Avrupa başarısına coşkulu karşılama

FIBA Şampiyonlar Ligi’nde oynadığı final sonucu ikincilik elde eden Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı, dün akşam saatlerinde ulaştığı Karşıyaka’da büyük bir coşkuyla karşılandı.

Avrupa başarısına coşkulu karşılama

Üstü açık otobüsle ilçe turu atan takımı, balkonlarından selamlayan Karşıyakalılar, sevgi gösterilerinde bulundu. Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, “Avrupa’da önemli bir başarı elde eden takımımızı şampiyon olmuş gibi karşılamak istedik. Bu yıl olmadı ama inşallah önümüzdeki yıl kupanın ilçemize geleceğine inanıyoruz” diye konuştu.

Taraftardan meşale şovu

İlçe turu atan kafileye meşale şovu yaparak destek veren taraftarlar, antrenör Ufuk Sarıca’ya ve oyunculara sevgi gösterisinde bulundu. Karşıyaka Spor Kulübü (KSK) Başkanı Turgay Büyükkarcı da, karşılama nedeniyle Başkan Tugay’a, taraftarlara ve tüm Karşıyakalılara teşekkür etti. İlçe turu sırasında Pınar Karşıyaka kafilesine belediye bandosu da marşlarla eşlik ederek coşkuyu artırdı.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2021, 13:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
GÖZTEPELİLER
GÖZTEPELİLER - 1 ay Önce

Biz TÜM GÖZTEPELİLER olarak başlarından dolayı canı gönülden tebrik ederiz Bu buçuklu muhabbetine bir son verin Tek bir Şehir ve Tek bir plaka altında oda 35 plakası altında birbirimize destek verelim O yeni yetme ksk bunu anlatın Super ligde nice Ege derbileri oynayalım Baskette siz futbolda biz İzmiri gururuyuz

banner97

banner96