Kötü Kan'a Usta Oyuncuyla Taze Kan Kötü Kan'a Usta Oyuncuyla Taze Kan

Geçtiğimiz hafta, "Bugün içkiyi ve sigarayı bırakmamın 2. günü..." diyerek sosyal medyada paylaşım yapan Serdar Ortaç'ın konser görüntüleri yeniden gündeme geldi. Popbizde hesabı, Ortaç'ın sahnedeki durumunu paylaşarak konuyu kamuoyunun gündemine taşıdı.

Sarhoş olduğu anlaşılan Ortaç, geçtiğimiz konserinde ayakta durmakta güçlük çekince eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Multiple Skleroz (MS) hastalığı nedeniyle kullandığı ilaçların yanı sıra alkol tüketen Ortaç'ın sarhoş olduğu haller sık sık tartışma konusu oluyor.

Ortaç, son olarak içkiyi ve sigarayı bıraktığını açıklamıştı. Ancak, "24 Haziran Harbiye Açık Hava Konserimde tertemiz bir sayfa ile başlayacağım. Doktoruma sonsuz teşekkür ediyorum. Bundan sonra tertemiz, sigarasız bir hayat hepimize nasip olsun inşallah" diyen şarkıcı, yine dayanamadı.

Serdar Ortaç'ın konserindeki bu durum, izleyiciler arasında büyük bir tepkiye neden oldu. Birçok izleyici, yaşananlar karşısında memnuniyetsizliklerini dile getirerek paralarını geri istedi. Olay, konserin atmosferini olumsuz etkiledi.

Kaynak: Haber Merkezi