Yücel CHP'nin İzmir Adaylarını açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanlığının 2019 seçimleri öncesinde başlattığı ilçe ziyaretleri ve koordinasyon toplantıları yeni haftayla birlikte devam etti.

Yücel CHP'nin İzmir Adaylarını açıkladı
Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanlığının 2019 seçimleri öncesinde başlattığı ilçe ziyaretleri ve koordinasyon toplantıları yeni haftayla birlikte devam etti. CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve yönetimi ilçe turlarının 8. etabında Kemalpaşa, Bayındır, Tire ve Menderes ilçe ziyaretleri yer aldı.

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ilçe ziyaretlerinin ilk üç durağı olan Kemalpaşa, Bayındır ve Tire’de partililere seslenerek, CHP’nin yerelde yönetimde olmadığı ilçelere Büyükşehir Belediyesi tarafından tarihlerinin en büyük hizmetlerinin götürüldüğünü ifade ederek, CHP’nin İzmir’deki adaylarını açıkladı. Yücel şunları söyledi.

YÜCEL: BİZİM İZMİR ADAYLARIMIZ BELLİ


Şimdiye kadar gezdiğimiz tüm ilçelerde, örgütümüzü çok heyecanlı ve diri gördük. Bu bizi çok memnun etti. Önümüzdeki günlerde sizlerle daha çok bir araya geleceğiz. Bu ziyaretler bir başlangıç ve koordinasyonumuzu arttıracak, sizleri dinleyeceğimiz çalışmalar. Özellikle bizlerin yerel yönetimde oluğumuz ilçelerde Büyükşehir Belediyemizin hizmetlerini çok iyi anlatmalıyız. Kemalpaşa dahil İzmir’de CHP’li belediyelerin olmadığı 8 ilçe, tarihlerinin en büyük hizmetlerini Büyükşehir Belediyemiz sayesinde görmüştür. Zaten bu hizmetler gözükmesin diye zaman zaman bir karalama propagandası yapılıyor. Örgüt olarak buna izin vermemeli ve yapılan hizmetleri sürekli anlatmalıyız. Referandumda başardığımız Hayır bloğunda kurulan birlikteliği genişleterek, daha da büyüterek devam ettireceğiz. Demokrasi ve gelecek kaygısı olan, ötekileştirilmiş, sesini duyurmaya çalışan herkesi dinlemeli ve kazanmalıyız. 2019 öncesi kimseyi kaybetme lüksümüz asla olamaz. Şimdi kim aday olacak, ne zaman açıklanacak gibi meselelerle uğraşma vakti değildir. 2019 seçimleri kader seçimlerimizdir. Bizim İzmir'de adaylarımız bellidir, 2019’da belediye başkanı adayı da, milletvekili adayı da sizsiniz. Her partilimizin sanki kendisi adaymış gibi çalışması lazım. Yapmamız gereken hedefe kilitlenmek ve birlik içinde durmaksızın çalışmak.

DAVET BEKLEMEYECEĞİZ İNSİYATİF KULLANACAĞIZ


Seçimler öncesinde başta kayıp 8 ilçe olmak üzere tüm ilçeler için özel çalışmalar yapacaklarının söyleyen Yücel, her partilinin kendi inisiyatifi ve sorumluluğuyla tüm çalışmalara kendiliğinden katılması, kimsenin çalışmalara katılmak için davet beklememesi gerektiğini ifade ederek “ Biz göreve gelirken parti içinde birlik ve beraberliği sağlamak, 30 ilçemiz ile birlikte Büyükşehir belediyemizi seçimlerde kazanmak vaadiyle geldik. Göreve başladığımız günden beridir de bu bilinçle çalışıyoruz. Birliğimiz ve motivasyonumuzu hiç kaybetmeden çalışmamız hedefimize ulaşmamız anlamımıza gelmektedir. Genel Başkanımızın tekrar tekrar belirttiği gibi bu süreçte kimsenin ben deme lüksü yok. Bizin CHP olarak İzmir ve Türkiye genelinde bir sorumluluğumuz var. Geçmişte kime oy vermiş olursa olsun, düşüncesi ne olursa olsun her vatandaşımızı kazanmak zorundayız. Tüm ilçelerimiz bizim için önemli ve başta 8 ilçemiz olmak üzere tüm ilçelerimize özel çalışmalar yapacağız. Bu süreçte kimsenin bu çalışmaların dışında kalması düşünülemez. Tüm partililerinden isteğim görev veya davet beklemeden çalışmalara katılmalarıdır” dedi.
Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2018, 11:48
YORUM EKLE