banner112

Selvitopu: Hizmete odaklanacağız

Yerel seçimler öncesi sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelen Karabağlar Belediye Başkanı, aynı zamanda Cumhuriyet Halk Partisi Karabağlar Belediye Başkan Adayı Muhittin Selvitopu, gittiği her yerde ilçede yapacakları çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunuyor.

Selvitopu: Hizmete odaklanacağız

Yerel seçimler öncesi sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelen Karabağlar Belediye Başkanı, aynı zamanda Cumhuriyet Halk Partisi Karabağlar Belediye Başkan Adayı Muhittin Selvitopu, gittiği her yerde ilçede yapacakları çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunuyor. Başkan Selvitopu, Sivas Yiğidolar Karabağlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ziyaretinde, “Klasikleşmiş bir siyasetçi değilim, olmayacağım da. Yeni dönemde de hizmete odaklanacağız.”dedi.

"Mart'ın sonu bahar" sloganıyla Karabağlar'da sivil toplum kuruluşları, esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Muhittin Selvitopu’nun, yerel seçim çalışmaları yoğun tempoda geçiyor. Başkan dün gece de Sivas Yiğidolar Karabağlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Vatandaşlar Selvitopu’na yoğun bir ilgi gösterdi.

Dernek Başkanı Üzeyir Urhan ve Sivaslı vatandaşlar tarafından dernekte ağırlanan Muhittin Selvitopu’na, CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız ile Karabağlar Belediyesi meclis üyesi adayları da eşlik etti.

Kendimi evimdeymiş gibi hissediyorum

Daha önce de birkaç kez derneği ziyaret ettiğini, Yiğidolar tarafından her zaman sıcak bir ortamda karşılandığını belirten Selvitopu, “Burada kendi evimdeymiş gibi hissediyorum ve hiçbir yabancılık çekmiyorum. Bana göstermiş olduğunuz yakın ilgiye teşekkür ediyorum” dedi.

Hizmete odaklanacağız

Karabağlar’ın 2050-2060 yılına yetecek planlamalarını yaptıklarının altını çizen Selvitopu, “En azından bundan sonra Karabağlar’daki kentleşmenin nereye gideceği belli. Şimdi bu planları hayata geçirmemiz lazım. Zaten ondan dolayı adayım.Yoksa kişisel beklentim ya da hırsım yok. Ben bu kente hizmet etmek istiyorum. Bazı şeylerin daha farklı yapılabileceği konusunda çaba sarf etmek istiyorum. Klasikleşmiş bir siyasetçi değilim, olmayacağım da. Hizmete odaklanacağız. İnsana önem veren projelere önem vereceğiz ve hizmet edeceğiz. Bütün hayalimiz ve arzumuz bu.” dedi.

Desteklerinizi bekliyoruz

Ziyarette CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız da, oy versin vermesin herkese eşit mesafede baktıklarını ifade etti. Yıldız, “ Başkan Selvitopu’nun 5 yıllık hizmetlerini biliyorsunuz, yeni dönemde de üzerine yeni projeler koyacak. Desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

Saat ve Türk Bayrağı

Konuşmaların sonunda Başkan Muhittin Selvitopu, Dernek Başkanı Üzeyir Urhan’a günün anısına saat ve Türk Bayrağı hediye etti.

YORUM EKLE

banner96

banner97