Narlıdere'de bahar yürüyüşü

CHP Narlıdere Belediye Başkan Adayı Ali Engin, partisinin ilçe başkanlığınca düzenlenen ‘Bahar Yürüyüşü’nde binlerce kişiyle birlimte yürüdü.

Narlıdere'de bahar yürüyüşü

CHP Narlıdere Belediye Başkan Adayı Ali Engin, partisinin ilçe başkanlığınca düzenlenen ‘Bahar Yürüyüşü’nde binlerce kişiyle birlimte yürüdü. Engin "1 Nisan’da bambaşka bir Narlıdere’ye uyanacağız" dedi.

CHP Narlıdere Belediye Başkan Adayı Ali Engin, yürüyüşe Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi önünden başladı ve Demokrasi Meydanı’na kadar yürüdü. Ali Engin ve binlerce kişi gerçekleştirdiği yürüyüşte Türk bayrakları ile bu coşkuya ortak oldu. Yürüyüş boyunca, bando eşliğinde marşlar söylendi, sloganlar atıldı. Sivil toplum kuruluşları ve tiyatrocular da kortejde yer aldı. En önde 4 metrelik Türk bayrağı ve Atatürk posteri taşındı. Ahmet Piriştina Demokrasi Meydanı’na gelindiğinde coşku daha da arttı. Kortej, meşalelerle karşılandı. CHP Narlıdere Belediye Başkan Adayı Ali Engin, "Güzel ve verimli bir kampanya süreci geçirdik. Girmedik sokak, sıkmadık el bırakmadık. Halkımız takdir eder ve oy verirse, 1 Nisan’da bambaşka bir Narlıdere’ye uyanacağız. Çoluk çocuk sandığa gidelim ve ülkenin bu kötü gidişatına önce Narlıdere’den ve İzmir’den ‘dur’ diyelim" dedi.

YORUM EKLE

banner97

banner96