banner112

Muharrem İnce'den bayram mesajı

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Ramazan ayının son iftarını doğduğu köy olan Yalova’nın Elmalık köyünün meydanında aile üyeleri ve hemşerileri ile birlikte yaptı.

Muharrem İnce'den bayram mesajı
CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Ramazan ayının son iftarını doğduğu köy olan Yalova’nın Elmalık köyünün meydanında aile üyeleri ve hemşerileri ile birlikte yaptı.

İnce, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Muharrem İnce’nin bayram mesajı şöyle:

YENİDEN HUZUR DOLU BAYRAMLAR


Milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. Bayramın bütün dünyaya barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Bayramlar hoşgörünün, sevginin ve kardeşliğin pekiştiği ortak değerlerimizdir.

Ülkemizin yeni bir döneme ve yeni bir başlangıca hazırlık yaptığı bugünlerde yaşadığımız coşku, bayram sevincimizi daha da güçlendirmektedir.

Milletimizin yıllardır özlemini çektiği huzur dolu bayramları yeniden yaşanır hale getirme iddiasının heyecanı içindeyiz. Aynı özlemin milletimiz tarafından paylaşıldığını ve beklendiğini meydanlarda görüyoruz.


ÇEŞİTLİLİĞİMİZ ZENGİNLİĞİMİZDİR


Bayramlar bir arada yaşama duygusunun pekiştiği ve bağışlama ikliminin geliştiği dönemlerdir. Tarih boyunca bir arada yaşayan milletimiz, gelecekte de bu beraberliğini devam ettirecektir. Hedefimiz, bugün birbirine kırgın hale getirilmiş ve kutuplaştırılmış olan insanlarımızın özünde mevcut olan kardeşlik duygularını tekrar canlandıracak ortamı yeniden oluşturmaktır.


YÖNÜMÜZ GELECEĞE DÖNÜKTÜR


Çeşitliliğimiz zenginliğimizdir. Özlemimiz, insanlarımız arasında hiçbir ayırımın olmadığı, herkesin kendini özgür hissettiği bir Türkiye’dir. Hiçbir kesimin hayat tarzından endişe duymadığı ve geleceğe umutla baktığı bir Türkiye’dir. İnsanların barış içerisinde yaşadığı, birbirine sevgi ve güvenle baktığı bir Türkiye’dir.

Geçmişle hesaplaşmaya ayıracak enerjimiz, kaybedecek vaktimiz yoktur. Yönümüz geleceğe dönüktür. Bütün gücümüzü daha müreffeh bir toplum ve daha güçlü bir Türkiye için harcayacağız.

Milletimizin Ramazan Bayramı’nı huzur ve sağlık içerisinde geçirmesini diler, saygılar sunarım.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2018, 12:48
banner123
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner101

banner100