banner112

Koç: CHP’li belediyeler engelleniyor

Karşıyaka’da bulunan eski tren istasyonunu 3 senedir belediyenin talep etmesine karşılık Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne verilecek olmasına CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Serdar Koç da tepki gösterdi. Koç, “CHP’li belediyeler yine engelleniyor” dedi.

Koç: CHP’li belediyeler engelleniyor

Haber / Didar DEMİRCİ

Karşıyaka Belediye Meclisi son oturumunda konuşan Belediye Başkanı Cemil Tugay, Belediye’nin 3 senedir talep ettiği eski tren istasyonu binasının Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne verileceğini duyurarak tepki göstermişti. Söz konusu açıklama üzerine sorularımızı yanıtlayan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karşıyaka İlçe Başkanı Serdar Koç, belediyenin talebi yerine getirilseydi Karşıyaka’ya bir kütüphane ve gaziler için sosyal mekan kazandırılacağını söyledi. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün söz konusu binayı doğru değerlendiremeyeceğini belirten Koç, CHP’li belediyeleri engellemek için bu kararın alındığını savundu.

MADDİ MANEVİ YIPRATIYORLAR

Karşıyaka Belediyesi’nin CHP’li bir başkanı olması nedeniyle eski tren istasyonu binası taleplerinin kulak arkası yapıldığını, bu durumun yeni olmadığını İzmir ödediği vergilerin dahi karşılığını alamadığını ifade eden Koç, “CHP belediyeler maddi ve manevi olarak yıpratılıyor. CHP’li belediyelerin iş yapmaması için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. İzmir inanılmaz derecede vergi ödüyor ama hizmet konusunda en geri planda kalıyor” sözlerini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2022, 12:03
YORUM EKLE

banner101

banner100