Erdoğan:Kadınlar Günü bir gün değildir

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Elazığ'da konuşuyor.

Erdoğan:Kadınlar Günü bir gün değildir

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Elazığ'da konuşuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;

"Şehit Fethi Sekin'i ana ocağında rahmetle yad ediyorum. Fethi Sekin gibi vatan millet sevdalıları oldukça Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. 31 Mart'ta iftiracı müptezellere ahlak, dersi insanlık dersi vermeye hazırlanan bir Elazığ var. Türkiye'nin en sancılı dönemlerinde gakkoşlar dualarıyla bizim yolumuzu aydınlattı. Bugüne kadar olduğu gibi inşallah bundan sorna da Elazığ'ın teveccühüne layık olmaya çalışacağız.

Bizim için Kadınlar Günü bir gün değildir. Dünya Kadınlar Günü Batı'nın anlayışıdır. Elazığ 24 Haziran'da Cumhur İttifakı'nı zirveye taşıdı.

Siyaset gönülleri buluşturmak için yapılır. Her kim siyaseti insanımızı birbirine kırdırma aracı haline getiriyorsa PKK'nın desteklediği HDP gibi. Onlar bu millete ihanet içerisindedir. Bu millet yalanlarıyla, iftiralarıyla siyaseti kirleten, lekeleyen çok kifayetsiz görmüştür. Siyasette yalancının mumu en fazla seçime kadar yanar. 40 yıllık siyaset hayatımız boyunca her türlü siyasetçi tipini gördük. Milletin emanetini koruyanları da ihanet edenleri de gördük."

YORUM EKLE

banner97

banner96