banner109

CHP'nin gençleri de kadınları da sahada

CHP Menderes Belediye Başkan adayı Mustafa Kayalar, seçim çalışmalarını İlçe Örgütü ile birlikte yürütüyor.

CHP'nin gençleri de kadınları da sahada

CHP Menderes Belediye Başkan adayı Mustafa Kayalar, seçim çalışmalarını İlçe Örgütü ile birlikte yürütüyor. Kadın Kolları Başkanı Hacer Rüzgar ile Gençlik Kolları Başkanı Umut Gür önderliğindeki ekipler, ilçenin dört bir yanında kapı kapı ziyaretler gerçekleştiriyor. Gençler ve kadınlar, CHP'nin genç adayı Mustafa Kayalar ve ilçe için hedeflerini anlatıyor.

Kaderleri değişecek

CHP adayı Mustafa Kayalar'ın eşi Aslı Kayalar'ın da katıldığı Kadın Kolları'nın ziyaretlerinde kadınlar, sosyal hayatın içinde yer almak, artık evden dışarı çıkmak istediklerini söylediler. Kadın Kolları Başkanı Hacer Rüzgar, olumlu dönüşler aldıklarını belirterek, şu bilgiyi verdi: "Kadınlar, pahalılıktan, çocuklarının işsiz oluşundan dertli. Eve kapanıp kalmaktan bıkmışlar. Mustafa Kayalar'ın başkan seçilmesiyle, kadınlarımızın da kaderi değişecek."

Umut Gür, mahalle temsilcilerinin de katıldığı ziyaretlerde, gençlerden büyük yakınlık gördüklerini anlattı. Gençlerin, "Biz gençleri hiç kimse anlamadı. Anlarsa, Mustafa Kayalar anlar" dediğini belirten Gür, "Oylarının CHP'ye olacağını belirten genç kardeşlerimizden tam destek görmenin mutluluğunu yaşıyoruz" ifadesini kullandı.

YORUM EKLE

banner97

banner96