CHP Güzelbahçe’de vefa buluşması

CHP Güzelbahçe İlçe Örgütü, önceki dönem yönetim kurulu üyelerine, kadın ve gençlik kolları yöneticilerine plaket sunmak amacıyla bir “vefa buluşması” gerçekleştirdi.

CHP Güzelbahçe’de vefa buluşması

Simge Restoran’da gerçekleştirilen yemeğe Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, İlçe Başkanı Çağlayan Bilgen, belediye meclis üyeleri, yeni seçilen ilçe yöneticileri, önceki dönem ilçe yöneticileri ile kadın ve gençlik kolları yöneticileri katıldı. Plaket töreni öncesinde konuşan CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Çağlayan Bilgen, “Partimizde Vefa sadece İstanbul’da bir semt adı olarak bilinmemeli. Bu amaçla partiye hizmet eden partililerimiz onurlandırılmalıdır, unutulmamalıdır. Bu amaçla ilk seçimde iktidara gelecek olan partimizin bugünlere gelmesinde katkıları olan arkadaşlarımızı plaketle onurlandırmak istedik. Hepsine katkıları ve iktidar yürüyüşümüzde harcadıkları efor ve emek nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce de yaptığı konuşmada '' Sayın Milletvekilimiz Ednan Arslan, Daha sonra Sayın Kazım Çam ve son olarak Çağlayan Bilgen olmak üzere üç dönemlik belediye başkanlığım sırasında örgütlü olmayı bir takım olmayı başarmanın mutluluğu içerisindeyiz. Başarı sadece çalıştığınız süre içerisinde değil sizden sonra çalışacak ekiplerinde uyumlu biçimde çalışabilmesi ve daha büyük sorumlulukları sorunsuzca yerine getirmesidir. Yönetimde görev alan tüm yöneticiler kendisinden sonra görev alacak yöneticilerin daha başarılı olması için aktif rol alması son derece önemlidir. Bundan sonraki örgütlenme süreçlerinde hepimizin yeni eski demeden çalışmamız gerekiyor.Başkanıma ve yöneticime bu zorlu yolda başarılar diliyorum'' dedi.

Ardından önceki dönem yöneticilere, kadın ve gençlik kolları yöneticilerine plaketleri tek tek sunuldu.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2020, 11:30
YORUM EKLE

banner97

banner96