banner112

CHP adayı Engin: Narlıdere'de rekor kıracağız

Merkez Seçim Bürosu açılışında konuşan CHP Narlıdere Belediye Başkan Adayı Ali Engin "İzmir’de sosyal demokratların, Atatürkçü belediyelerin, zor şartlar altında yarattıkları mucizelere yenilerini ekleyeceğiz. Narlıdere’de koşar...

CHP adayı Engin: Narlıdere'de rekor kıracağız

Merkez Seçim Bürosu açılışında konuşan CHP Narlıdere Belediye Başkan Adayı Ali Engin "İzmir’de sosyal demokratların, Atatürkçü belediyelerin, zor şartlar altında yarattıkları mucizelere yenilerini ekleyeceğiz. Narlıdere’de koşar adım, en yüksek oyla yeniden iktidara ulaşacağız" dedi.

CHP'nin Narlıdere Belediye Başkan Adayı Ali Engin, merkez seçim bürosunu törenle açtı. Binlerce kişinin katıldığı törende, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer ile eşi Neptün Soyer, ilçe başkanları, milletvekilleri, belediye başkanları, İYİ Parti İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar ve Narlıdere ilçe örgütü ile çok sayıda partili de hazır bulundu. Ali Engin, "Son 15 yılda, İzmir’deki Atatürkçü ve sosyal demokrat belediye başkanlarının, her türlü zorluğa rağmen ne mucizeler yarattığına hepimiz şahidiniz. Bu anlamda Abdül Batur ve Aziz Kocaoğlu’na teşekkür borçluyuz. Şimdi hizmet etme sırası bizde. Nöbeti devralacağız ve partimizin bayrağını daha yukarılara taşımak için gece gündüz çalışacağız. Hem İzmir’de hem Narlıdere’de koşar adım iktidara ulaşacağız. İnsanımızla barışık, çevreye duyarlı, kültürümüze duyarlı, mirasımıza sahip çıkan bir yerel yönetim anlayışımızla tüm halkımızı kucaklayacağız. Yeni bir oy rekoruyla Narlıdere’de seçimleri kazanacağız" dedi. (DHA)

YORUM EKLE

banner97

banner96