banner112

Batur can dostlara söz verdi

CHP Konak Belediye Başkan Adayı ve Millet ittifakının ortak adayı Abdül Batur, HAYTAP'ın ‘Söz Veriyorum’ protokolünü imzaladı.

Batur can dostlara söz verdi

CHP Konak Belediye Başkan Adayı ve Millet ittifakının ortak adayı Abdül Batur, HAYTAP'ın ‘Söz Veriyorum’ protokolünü imzaladı. Narlıdere Belediye binasında gerçekleşen protokol imzalama törenine Can dostları temsilen ‘Bella’ isimli köpek’te katıldı.

CHP Konak Belediye Başkan Adayı ve Millet ittifakının ortak adayı Abdül Batur, HAYTAP İzmir temsilcileri Av. Senem Demirel Acar, Esin Önder, HAYTAP Eğitmeni Meral Örüç, HAYTAP Gönüllüleri, Yerel Koruma Görevlileri ile bir araya gelerek sokak hayvanları için gerçekleştireceği projeleri anlattı. HAYTAP'ın Söz Veriyorum protokolünü imzalayan Başkan Batur "Can dostlarımız arasında hiçbir ayrım yapmadan tüm Konak' ta can dostlarımızın hem yaşam kalitesini hem de veterinerlik hizmeti faaliyetlerinin kalitesini arttıracak işler yapacağız. İş birliği çerçevesinde birlikte çalışacağız. Sokaktaki hayvanlarımızın yaşam hakkına saygı duyulacak, tüm olumsuzluklar ortadan kaldırılacak. Onlar için modern yaşam alanları burada hayvan severlerle birlikte gerçekleştireceğimiz projelerle yaşamlarını rahatça sürdürmeleri sağlayacağız.

Başarılı projeleri ile tanıyoruz

Haytap İzmir İl Temsilcisi Esin Önder" Konak Belediye Başkan Adayı sevgili Abdül Batur ile bugün keyifli ve verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Kendisini Narlıdere Belediye Başkanlığı döneminde başarılı projeleri ile tanıyoruz. İş birliği çerçevesinde çok güzel işler gerçekleştirmiştik. Can dostlarımıza dair en donanımlı bilgiye ve tecrübeye sahip başkanlardan. Konak 'ta bulunan bakımevinin yenilenmesinden, beslenme noktalarına can dostları için birçok yeni projesi var. Konak' ta can dostlarının hem yaşam kalitesini hem de veterinerlik hizmeti faaliyetlerinin kalitesini arttıracak işler yapacağına inanıyoruz. İş birliği çerçevesinde birlikte çalışacağız. HAYTAP ailesi olarak kendisine misafirperverliği için teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 15:30
YORUM EKLE

banner96

banner97