banner112

AKP'li Çankırı, 'Yakıp yıktığı yerleri devletimiz yeniden inşa etti'

AKP İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, 24 Haziran seçimlerine yönelik çalışmalarına Narlıdere ve Urla'da devam etti.

AKP'li Çankırı, 'Yakıp yıktığı yerleri devletimiz yeniden inşa etti'

AKP İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, 24 Haziran seçimlerine yönelik çalışmalarına Narlıdere ve Urla'da devam etti. Çankırı, "Şer odaklarının maşalarının yakıp yıktığı yerleri devletimiz yeniden inşa etti" dedi.

Narlıdere Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret eden Milletvekili adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, esnaftan 24 Haziran seçimlerinde güçlü destek istedi. "İstikrarsızlıkta en çok zararı esnaf görüyor" diyen Çankırı, AKP iktidarının sürdürdüğü istikrarın önemine vurgu yaptı. Mithatpaşa Caddesi'nde sürdürdüğü esnaf ziyaretlerinde vatandaşlara AKP hükümetlerinin icraatlarını anlatan Çankırı, Doğu ve Güneydoğu kökenli vatandaşlarla yaptığı konuşmalarda, "Bu ülkede bir yıkanlar var, bir de yapan. Biz onların yok etmeye çalıştıkları güzellikleri yeniden inşa ettik" dedi.

Narlıdere 2. İnönü Mahalle Muhtarlığı'ndan başlayarak Narbel bölgesini sokak sokak dolaşan Çankırı, vatandaşlara Doğu ve Güneydoğu'da yaşanan değişimi fotoğraflarla anlattı. Kayyum atamalarından sonra bölge halkının huzura kavuştuğunu dile getiren Çankırı, "Gidin Doğu'da Güneydoğu'da yapılan hizmetlere bir bakın, Mardin'de otellerde kalacak yer yok. Şer odaklarının maşalarının yakıp yıktığı yerleri devletimiz yeniden inşa etti. Halkımızı yeniden ihya etti. İzmir'de çok sayıda Doğulu ve Güneydoğulu vatandaşımız var. Bugüne kadar Doğu ve Güneydoğu böyle hizmet görmemişti. Terör örgütlerinin işbirliğine son verildi. Şehirler, ilçeler halkımız için yeniden inşa ediliyor" diye konuştu.

Atatürk Mahallesi ziyaretinde İzmir Ağrılılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri ile de bir araya gelen Çankırı, Ağrılıların desteğini istedi.

Mahalle ziyaretlerinin ardından Balçova'da AKP İlçe Başkanlığının düzenlediği iftar yemeğine katılan Çankırı, sevgi seli ile karşılaştı. Vatandaşlarla birlikte iftar yapan Çankırı, ramazan ayının birleştirici ruhunu dikkat çekti. 24 Haziran seçimlerinin tarihe tanıklık etmek olduğunu belirten Çankırı, "Türkiye Cumhuriyeti ilk defa bir başkan seçecek. Sizleri de 'Bu süreçte benim de imzam var' diyebilmek için sandığa davet ediyorum. Bu seçimlerde tarih yazmaya hazırlanıyoruz. Güçlü Türkiye, güçlü Meclis, güçlü iktidar için liderimize ve partimize tam deste vermeliyiz" dedi. DHA

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2018, 14:36
banner123
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner101

banner100