banner112

AKP'li Başkan İzmir Marşı'nı söyledi

AKP Buca İlçe Başkanlığı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, ramazan etkinlikleri ile birleşince ortaya renkli görüntüler çıktı.

AKP'li Başkan İzmir Marşı'nı söyledi

AKP Buca İlçe Başkanlığı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, ramazan etkinlikleri ile birleşince ortaya renkli görüntüler çıktı. AKP'li İlçe Başkanı Mustafa Arslan, katılımcılarla İzmir Marşı'nı söyledi.

AKP Buca İlçe Başkanlığı, Şirinyer eski tren garı alanında ramazan etkinlikeri düzenledi. Meddah, Orta Oyunu, Hacivat Karagöz, Sihirbaz, Ateşbaz gösterileri yer aldı. Çocuklara ve katılımcılara osmanlı macunu, pamuk şeker, şerbet, su ve çay ikramı yapıldı. AKP'li İlçe Başkanı Mustafa Arslan, ramazan etkinliklerinin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarıyla birleştiğini belirterek, "Bu özel günde Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, bu vatanın birliği ve bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyor, hepinizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı en kalbi duygularımla tebrik ediyorum" dedi. Türk bayraklarıyla adeta bir gelincik tarlasına dönen alanda hep bir ağızdan İzmir Marşı söylendi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2018, 15:16
banner123
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner101

banner100