banner112

Afişleri atılan Dağ: Baskı var

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun baskı siyasetinden kaynaklandığını öne sürdü.

Afişleri atılan Dağ: Baskı var

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, yeniden milletvekili adayı olduğu ikinci bölgedeki seçim afişlerinin ittifak yaptıkları MHP'li adaylarınki ile birlikte yırtılarak çöpe atıldığını söyledi.

Dağ, bunun İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun baskı siyasetinden kaynaklandığını öne sürerek, "Bu siyasete prim vermeyeceğiz. Yıksalar da atsalar da yenilerini yerine koyacağız" dedi.

İzmir'in Bayraklı ilçesinde MHP'li adaylarınki ile birlikte tanıtım afişleri yırtılarak çöp konteynerine atılan AKP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun baskı siyasetinden kaynaklandığını öne sürdü. Dağ, şöyle dedi: "Afiş yaptırmak bizim dekmokratik hakkımız, onu kullanıyoruz. Herkesin bu dönemde bunu yapması gerekiyor. İzmir'de Aziz Kocaoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı olduğundan bu yana kentte baskı siyaseti uyguluyor. Bu baskı siyasetine biz prim vermedik. Bundan sonra da vermeyeceğiz. Yıksalar da atsalar da kenara koysalar da biz bunların yerine yeniden yenisini koyacağız."

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 17:36
banner123
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner101

banner100