TEDxAlsancak 4 Mayıs'ta İzmirlilerle buluşturuyor

'Yolculuk Nereye?' teması dahilinde gerçekleşecek olan TEDxAlsancak'ta dünyada ve hayatımızda yaşanan gelişmeler farklı bakış açılarıyla ele alınacak.

TEDxAlsancak 4 Mayıs'ta İzmirlilerle buluşturuyor

İzmirliler tarafından heyecanla beklenen TEDxAlsancak etkinliği 4 Mayıs’ta İzmir Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu’nda birbirinden değerli 10 konuşmacının katılımıyla gerçekleşecek. 'Yolculuk Nereye?' teması dahilinde gerçekleşecek olan TEDxAlsancak'ta dünyada ve hayatımızda yaşanan gelişmeler farklı bakış açılarıyla ele alınacak.

Alanında uzman kişiler tarafından verilecek fikirlerle karşımıza çıkabilecek zorluklar hakkında bilgi sahibi olmak ve hayatımızdaki hızlı dönüşümlere uyum sağlayarak onları birer fırsata dönüştürebilmenin yolları aranacak.

TED, 'paylaşmaya değer fikirler' sloganıyla yola çıkan, alanında uzman konuşmacıların yenilikçi fikirlerini, uzunluğu genelde 18 dakikayı aşmayan konuşmalar aracılığıyla yaymayı amaçlayan, kâr amacı gütmeyen bir kuruluş. Dünyayla ilgili derin bir anlayış aramakta olan, her disiplinden ve kültür insanı kucaklayan küresel bir topluluk olan TED, fikirlerin gücüyle tutumların, yaşamların ve sonuçta dünyanın değişeceğine inanmakta.

4 Mayıs'ta gerçekleşecek etkinlik, İzmir’in en büyük TEDx etkinliği olmakla birlikte, Türkiye’nin de en büyük TEDx etkinliklerinden biri olacak.

TEDxAlsancak’ın açıklanan konuşmacıları arasında İrfan Değirmenci, Ahmet Mümtaz Taylan, Cem Mumcu, Hande Çilingir, Uğur Batı, Oytun Erbaş, Büşra Sanay gibi değerli isimler bulunmaktadır. Değerli keman sanatçısı Ceren Aksan ise canlı sahne performansı sergileyecektir.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2018, 17:11
YORUM EKLE