banner112
banner111

Şehri uyandıran festival İzmir'de

İstanbul ve Ankara Coffee Festival gibi büyük çapta organizasyonları hayata geçiren Dream Sales Machine, 27-28-29 Mayıs'ta İzmir’de kahveseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Şehri uyandıran festival İzmir'de

İstanbul ve Ankara Coffee Festival gibi büyük çapta organizasyonları hayata geçiren Dream Sales Machine, 27-28-29 Mayıs'ta İzmir’de kahveseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Tarihi İzmir Havagazı Fabrikası’nda düzenlenecek İzmir Coffee Festival’de 90 marka, nitelikli kahveler, yerli ve yabancı kahve dükkanları, kahvenin tüm paydaşları yer alırken, 3 gün boyunca 15 canlı konser, 36 Workshop, Coffee Talks ve seminerler gerçekleştirilecek.

Festivalde ayrıca, galibinin Dünya Şampiyonası’na katılma hakkı elde edeceği AEROPRES Türkiye Kahve Şampiyonası da düzenlenecek. İzmir Coffee Festival’de aynı zamanda kahve keyfine; Gaye Su Akyol, Gripin, Bedük, Grogi, Umut Kaya, Cansu Nihal Akarsu, Yok Öyle Kararlı Şeyler, Ege Çubukcu - Güliz Ayla, Köfn, Yasak Helva, Peter Di Carlo, Ayan Beyan, Yiğit Boyunağa ve Bambaşka gibi isimler de eşlik edecek.

YORUM EKLE

banner101

banner100