ÇYDD'den Türkan Saylan için özel yayın

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği İzmir Şubesi , her Cuma canlı yayınlanan "Güneş, Umuttan Şimdi Doğar"söyleşilerinin 6.sını,  derneğin Genel Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan’ın fiziken aramızdan ayrılışının 11. yıl dönümünde,  anısına özel anma programı olarak gerçekleştiriyor.

ÇYDD'den Türkan Saylan için özel yayın

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği İzmir Şubesi , her Cuma canlı yayınlanan ¨Güneş, Umuttan Şimdi Doğar¨ söyleşilerinin 6.sını,  derneğin Genel Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan’ın  fiziken aramızdan ayrılışının 11. yıl dönümünde,  anısına özel anma programı olarak gerçekleştiriyor.

"Çağdaşlaşma Yolunda, Umudun Işığı: Türkan Saylan" adıyla yayınlanacak program ÇYDD  İzmir Şube Başkanı  Sn.Onur H. Ertürkan 'ın açılış konuşmasıyla başlayacak.
”Güneş, Umuttan Şimdi Doğar¨ kitabının yazarı Sn. Mehmet Zaman Saçlıoğlu'nun moderatörlüğünde gerçekleşecek söyleşide, ÇYDD Genel Başkanı Prof. Dr. Ayşe Yüksel, Prof. Dr. Türkan Saylan’ın oğlu Dr. Çınar Örge,  Prof. Dr. Türkan Saylan’ın yakın arkadaşı Gökşin Sanal, ¨Tek ve Tek Başına Türkan¨ kitabının yazarı Ayşe Kulin ve Çağdaş Gençlik'ten öğrencisi Dr. Filiz Yaşar Mahlıçlı  program konuğu olacaklar.  Sürpriz konukların da katılacağı Prof. Dr. Türkan Saylan’ın yaşamına ilişkin anıların, ailesi ve dostları tarafından paylaşılacağı program 15 Mayıs 2020 Cuma günü Saat:17:00-18:30 saatleri arasında yayınlanacak.

Söyleşiyi, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği İzmir Şubesi’nin resmi sosyal medya hesaplarından (facebook.com/cyddizmir , twitter.com/cyddizmir) ve (YouTube / Çağdaş Yaşam TV) kanalından canlı olarak takip edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2020, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER