ÇYDD'den pandemi sürecinde online söyleşi

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği İzmir Şubesi,  pandemi sürecinde başlattığı ¨Güneş, Umuttan Şimdi Doğar¨ online söyleşi programlarının 5’incisini, 08 Mayıs 2020 Cuma günü saat:17:00-18:30 saatleri arasında ¨Türkiye’nin Geleceğinde Tarımsal Kalkınma ve Kooperatifçilik¨ başlığıyla gerçekleştiriyor.

ÇYDD'den pandemi sürecinde online söyleşi

Birbirinden önemli ve değerli katılımcıların yeraldığı söyleşide;  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Tunç Soyer,  ¨Halkın Bakkalı¨ projesi ve yerel kalkınma öncelikli İzmir’de yapılan çalışmalar,  İzmir Köy-Koop Birlik başkanı Sn. Neptün Soyer ise, İzmir’deki tarımsal kalkınma ve kooperatifçilik çalışmaları hakkında değerli bilgiler paylaşacak. Özellikle tarım konusunda değerli araştırmaları ile tanınan ve takip edilen Yazar Sn. Ali Ekber Yıldırım ise son kitabı ¨Üretme, Tüket¨ ve tarımsal kalkınma politikaları üzerine değerli görüşlerini paylaşacak. Cumhuriyet gazetesi yazarlarından, eski Ege bölge Temsilcisi, çevre konusunda duyarlılığı ve yazıları ile ön plana çıkan Sn. Serdar Kızık ise program moderatörü olarak yer alacak. 

Söyleşiyi Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği İzmir Şubesi’nin resmi sosyal medya hesaplarından (facebook.com/cyddizmir , instagram.com/cyddizmir, twitter.com/cyddizmir) canlı olarak takip edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2020, 14:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Onur ERTURKAM
Onur ERTURKAM - 3 hafta Önce

Guzel bir program olacagindaneminim

SIRADAKİ HABER