Cıvata sanat eserine dönüştü

Norm Holding sponsorluğunda Murat Reha Yorgancıoğlu’nun tasarımlarıyla tamamı cıvatalardan oluşan “Metale Verilen Hayatlar” sergisi GTArt Galeri’de açıldı.

Cıvata sanat eserine dönüştü

Murat Reha Yorgancıoğlu’nun beş kaynak tekniğiyle oluşturduğu toplam 57 parçadan oluşan sergisi, 18 Kasım tarihine kadar ziyaret edilebilecek. Metallerle çalışmaya üç yıl önce başladığını dile getiren Murat Reha Yorgancıoğlu, “Üç senenin sonunda bu sergiyi açabilmek çok güzel bir duygu. Eserlerimin ana maddesini oluşturan somun ve cıvataları tedarik eden Norm Holding’e teşekkür ederim” diye konuştu.

Norm Holding’den sanata destek

Erkek ve kadın figürlerinin yanı sıra at, enstrüman ve saatlerden oluşan sergiye İzmir iş dünyası yoğun ilgi gösterdi. Serginin açılışına Norm Holding Onursal Başkanı Nedim Uysal ve Norm Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Uysal da katıldı. Sergi ile ilgili görüşlerini dile getiren Norm Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Uysal, “Norm Holding olarak sanata ve sanatçılara her zaman destek olmaya devam edeceğiz. Özellikle üretimini yaptığımız somun ve cıvataların sanatın bir parçası olması bizim için onur verici” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER