Cep Herkülü Naim İzmir'de

Türk sinemasının büyük merakla beklenen “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filminin İzmir galası 24 Kasım Pazar günü 18.00’de İzmir Optimum’da gerçekleşecek.

Cep Herkülü Naim İzmir'de

Türk spor tarihine damgasını vuran Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan “ Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filmi İzmir’de sinemaseverler ile Optimum’da buluşacak. Senaryosunu Barış Pirhasan’ın yazdığı, Bedran Güzel’in yönettiği, yapımcılığını Mustafa Uslu’nun üstlendiği ‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’ filminin İzmir özel gösterimi, 24 Kasım Pazar günü 18.00’da İzmir Optimum’da gerçekleşecek. 2017 yılında hayatını kaybeden Naim Süleymanoğlu’nun başarılarla ve zorluklarla dolu yaşam hikayesinin anlatıldığı filmde filmin başrol oyuncuları Hayat Van Eck, Yetkin Dikiciler, yapımcı Mustafa Uslu ile yönetmen Özer Fevzioğlu İzmirli hayranlarıyla buluşup, filmi birlikte izleyecek.

İzmir Optimum AVM Cinemaximum’da yapılacak galada, ‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’ filmi, çok özel bir hayat hikayesi ile yakın tarihte izleyenleri bir yolculuğa çıkaracak. Başrollerini Hayat Van Eck, Yetkin Dikiciler, Selen Öztürk, Gürkan Uygun, İsmail Hacıoğlu, Uğur Güneş, Renan Bilek ve Bülent Alkış’ın paylaştığı filmin yapımcılığını ise ünlü yapımcı Mustafa Uslu üstleniyor.

YORUM EKLE

banner101

banner100