banner109

Arter'den çevrim içi sergi

Arter Sanat Merkezi, katılımcılarını sanat etrafında düşünmeye ve yapıtları kendi hayat deneyimleriyle ilişkilendirerek yorumlamaya teşvik etmek için çevrim içi etkinlikler düzenliyor. Etkinliklerde açılan sergiler rehber eşliğinde geziliyor.

Arter'den çevrim içi sergi

Arter Sanat Merkezi, açılan sergiler için çevrim içi rehberli turları, Haziran ayında da her pazartesi düzenlenmeye devam edecek. Büyük ilgi gören çevrim içi rehberli turlarda Arter’in sergi rehberleri, farklı temalar etrafında bir araya getirdikleri eser seçkilerini sanal ziyarete açıyor. 

Turlar ücretsiz

Arter, Öğrenme Programı kapsamında sunduğu etkinliklerde sergileri ve yapıtları çevrim içi ortamda katılımcıların yorumuna açıyor. Arter’in çevrimiçi rehberli turları, katılımcıların yapıtları kendi hayat deneyimleriyle ilişkilendirerek yorumlamalarını teşvik eden bir yaklaşım benimsiyor. Ücretsiz olarak düzenlenen çevrim içi rehberli turlar 7, 14, 21 ve 28 Haziran 2021 pazartesi günleri 19.00 – 20.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Turlar sınırlı sayıda katılımcıyla, ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Diyalog ve tartışmaya daha fazla zaman tanımak amacıyla sınırlı sayıda katılımcıyla düzenlenen çevrim içi turlara katılmak için etkinlik tarihinden önce turlar@arter.org.tr adresine e-posta göndererek kayıt yaptırmak gerekiyor. Arter’in güncel programına arter.org.tr adresinden erişilebilir.

YORUM EKLE

banner97

banner96