Kuşadası Belediyesi Halk Dansları Akademisi kuruyor Kuşadası Belediyesi Halk Dansları Akademisi kuruyor

KORKUTELİ Ziraat Odası Başkanlığı seçimlerinde mevcut Başkan Musa Fikri Büyükçetin yeniden seçildi. Çetin, 5'inci kez başkanlık görevi yapacak.

Korkuteli Ziraat Odası'nın 6'ncı olağan genel kurulu oda binasında yapıldı. Korkuteli Ziraat Odası'nın faaliyet raporlarının okunmasının ardından 2022-2023 yılları tahmini bütçe görüşmesi onayladı. Konuşmaların ardından oylamaya geçildi. 2 adayın yer aldığı seçimde mevcut başkan Musa Fikri Büyükçetin, ortak aday Ömer Yıldırım ve Metin Tav projelerini anlattı. Yaklaşık 19 bin kayıtlı üyesi bulunan Korkuteli Ziraat Odası'na bağlı 59 delegeden 42'sinin oyunu alan Musa Fikri Büyükçetin yeniden başkan seçildi. Çetin, 5'inci dönem başkanlık görevini sürdürecek. Ömer Yıldırım ve Metin Tav ortak başkanlık için 17 oy aldı. Başkan Musa Fikri Büyükçetin ile Korkuteli Ziraat Odası Meclisi'ne 21 kişi seçildi. Yapılan seçimin ardından 21 kişilik meclis üyeleri yönetimi belirlemek için yeniden sandık başına gitti.

Korkuteli Ziraat Odası'nın Musa Fikri Büyükçetin başkanlığındaki yeni yönetiminde Mehmet Özkan, Soner Akkanat, Hasan Ali Ayekin, İlhan Tolaman, Bayram Akar, Zeki Kurt yer aldı. Büyükçetin, "Beşinci kez seçim kazandığımız için çok mutluyuz. Seçimlerimiz odamıza ve çiftçilerimize hayırlı olsun. Buraya kadar gelip bizleri destekleyen kongremize misafir olan tüm katılımcılarımıza ayrıca tek tek teşekkür ediyorum" dedi.