Hasan Can Kaya tarafından sunulan "Konuşanlar" programına izleyici olarak katılmak için öncelikle bilet almak gerekir. Biletler, sadece mobilet.com web sitesi ve "Mobilet" uygulaması üzerinden kolayca temin edilebilir. İsteklerinizi gerçekleştirmek için, 0 850 502 36 26 numaralı Mobilet Çağrı Merkezi'ni arayabilir veya web sitesinden işlem yapabilirsiniz. Ayrıca, programa 18 yaşından küçüklerin katılamayacağı, biletlerin kişiye özel ve devredilemeyeceği, programda numarasız oturma düzeninin olduğu ve etkinliğin 2 bölümden oluştuğu, toplam 3.5-4 saat süreceği unutulmamalıdır.

Konuşanlar Bileti Nereden, Nasıl Alınır?

Hasan Can Kaya'nın sunuculuğunu yaptığı 'Konuşanlar' programına gitmek için bilet almanız gerekmektedir. Biletlerin fiyatları 2023 yılında 275 TL olarak belirlenmiştir. Ön sıralar için bilet fiyatları program tarihine göre değişebilir. Biletler ne zaman satışa çıkacağını öğrenmek için Mobilet uygulamasını veya www.mobilet.com adresini takip edebilirsiniz. Biletler online olarak alınabilir ve iade veya değişiklik talepleri için Mobilet Çağrı Merkezi aranabilir. Etkinlik 18 yaşından küçükler için uygun değildir ve numarasız oturma düzeni vardır.

Hasan Can Kaya ‘Konuşanlar’ Bilet Fiyatları 2023"Hasan Can Kaya tarafından sunulan 'Konuşanlar' programına bilet almak gerekmektedir. 2023 yılında bilet fiyatları 275 TL olarak belirlenmiştir. Ön sıralarda yer almak isteyenler için fiyatlar program tarihine göre değişebilir. Biletler www.mobilet.com ve Mobilet uygulaması üzerinden satışa sunulacak. Etkinlik tarihleri ve bilet satış tarihleri için Mobilet Instagram sayfasını takip edebilirsiniz."