İstanbul İçin Son Çağrı adlı filmde 13 yıl sonra tekrar bir araya gelen Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat, Kanal D'de 2008-2010 yılları arasında yayınlanan 'Aşk-ı Memnu' dizisindeki başrollerini hatırlattı. İkilinin katıldığı Ajaba programında, geçmişin unutulmaz anlarına dair keyifli bir sohbet gerçekleşti.

kivanc-tatlitug-aski-memnu-buzh_cover.jpg

Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç başrolde: Netflix'in yeni filmi 'Romantik Hırsız'dan ilk fragman Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç başrolde: Netflix'in yeni filmi 'Romantik Hırsız'dan ilk fragman

Adana'da Yapılan Yüzme Sahnesinin Anlamı

Programın sunucusu İbrahim Selim'in yönlendirmesiyle konuşan Tatlıtuğ, 'Aşk-ı Memnu'daki efsanevi yüzme sahnesine odaklandı. Selim'in yönelttiği "Bu hangi yüzüş stili?" sorusuna Tatlıtuğ, espriyle karışık bir şekilde cevap verdi. "Şu yüzüşü Adana’da kanalda yüzmeyen adam anlamaz. Bunun özel bir adı var, boğmaca olimpiyatları serbest stil," dedi.

Yeniden Bir Araya Gelmelerin Ardındaki Proje

İki ünlü ismin bir araya gelmesinin ardında yatan nedenlere de değinen Tatlıtuğ, İstanbul İçin Son Çağrı filmi hakkında bilgi verdi. Bu özel buluşmanın detayları, Ajaba programının izleyicilerine aktarıldı.

Kaynak: haber merkezi