İlgili duyurular, Resmi Gazete üzerinden kamuoyuna açıklandı.

Kamuda Büyük İstihdam Kapısı: 1360 Kişi Göreve Başlıyor

Gelir İdaresi Başkanlığı, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu ile TÜBİTAK Raylı Ulaşım Teknolojileri Enstitüsü, toplamda 1360 kişiyi bünyesine katmaya hazırlanıyor.

Gelir İdaresi Başkanlığı'nın 1271 Kişilik Alımı

Gelir İdaresi Başkanlığı, sınavla 1271 gelir uzman yardımcısı alımı gerçekleştirecek. Başvurular 15 Nisan'a kadar devam edecek olan süreçte adaylar, öncelik sıralarına göre 5 il tercihi yapabilecekler. Sınav süreci yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamadan oluşacak.

Devlet Gelir Uzman Yardımcıları İçin 50 Kişilik Kontenjan

Aynı kurum, 50 devlet gelir uzman yardımcısı istihdam edecek. Sınav ön başvuruları 7-13 Mart tarihleri arasında, nihai başvurular ise 22-28 Mart tarihlerinde alınacak. İki pozisyon için de giriş sınavları planlanan aşamalarda yapılacak.

Tarım ve Orman Bakanlığı Alımları

Tarım ve Orman Bakanlığı, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu bünyesinde 8 denetçi ve 29 uzman personel alımı gerçekleştirecek. Adaylar, başvurularını kurumun resmi internet sitesinden elektronik olarak yapabilecekler. Başvurular 29 Aralık'ta başlayacak ve 7 Ocak'ta sona erecek.

TÜBİTAK Raylı Ulaşım Teknolojileri Enstitüsü'nde İstihdam

TÜBİTAK Raylı Ulaşım Teknolojileri Enstitüsü, kadrosuna 2 personel kazandırmak üzere iş başvurularını kabul ediyor. Başvurular, https://kariyer.tubitak.gov.tr üzerinden 3 Ocak tarihine kadar yapılabilecek.

Kaynak: Haber Merkezi