Antalya Büyükşehir Belediyesi, insan kaynakları bünyesinde çalışmak üzere 6 iş yeri hekimi alımı gerçekleştirecek. İşte aranan şartlar ve başvuru detayları:

Büyükşehir Belediyesi Personel Alacak

İş alımı için en önemli şartlardan biri, adayların Antalya ilinde ikamet etmesidir. Bu nedenle, Antalya dışında oturan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. Ayrıca, adayların ilgili bölümden mezun olmaları beklenmektedir.

Askerlik Durumu ve Vatandaşlık

Erkek adayların askerlikle herhangi bir ilişkisinin olmaması gerekmektedir. Ayrıca, başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları şarttır. Vatandaşlık belgesi olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Rize Çayeli ilçesinde icradan satılık 4+1 daire Rize Çayeli ilçesinde icradan satılık 4+1 daire

Başvuru Belgeleri ve Prosedür

Adli Sicil Kaydı ve Başvuru Formu

Başvuru yapacak adayların adli sicil kayıtlarının temiz olması gerekmektedir. Başvuru formunun eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması büyük önem taşır. Adaylar, başvurularını ilgili mercilere şahsen yapmalıdır.

Başvuru Adresi ve Son Başvuru Tarihi

Başvuru Adresi

İş yeri hekimi pozisyonu için başvuruların şahsen yapılması gerekmektedir. Başvuruların kabul edileceği adres: Yüksekalan Mah. Adnan Menderes Bulvarı Büyükşehir Hiz. Binası No:20 Muratpaşa/Antalya

Son Başvuru Tarihi

Başvuru süreci 10 Mayıs 2024 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapacak adayların bu tarihe kadar başvurularını tamamlamaları önemlidir.

Kaynak: Haber Merkezi