İYİ Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı olarak adaylık sürecine dair ismi geçen Güner Çiçekli, körfez belediye başkanlığı için adaylık sürecinden çekildiğini sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile duyurdu. Çiçekli, 4 yıldır onur duyarak ve hiçbir beklenti içinde olmadan görev yaptığını belirterek İYİ Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu üyeliğinden ayrıldığını ifade etti.

Teşekkür Mesajı

Çalışma Arkadaşlarına ve Dostlarına Teşekkür

Çiçekli, istifasını açıklamasında görev yaptığı süre içerisinde kendisine destek olan tüm çalışma arkadaşlarına, yönetim kurulu üyelerine, ve dostlarına teşekkür etti. Partisini onurla temsil etme şansını yaşadığı için duyduğu minnettarlığı dile getiren Çiçekli, aynı zamanda sivil toplum kuruluşlarına, basın mensuplarına ve kendilerine destek veren herkese teşekkür etti.

Minnettarlık ve Veda

Allah’a Emanet Olun

Cemil Tugay’dan Bayraklı Şehir Hastanesi'ne monoray Cemil Tugay’dan Bayraklı Şehir Hastanesi'ne monoray

Çiçekli, "Hiçbir beklentimiz ve isteğimiz olmadan onur duyarak görev yaptığım İYİ Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu üyeliğinden üzülerek ayrılıyorum. Görev yaptığım süre içerisinde bana, partimi temsil etme onurunu yaşatan tüm çalışma arkadaşlarıma, yönetim kurulunda birlikte çalıştığım dostlarıma, görev yaptığım süre zarfında bizden desteğini esirgemeyen iyi insanlara, sivil toplum kuruluşlarına, basında görev yapan emektar kardeşlerime, bizlere umut bağlayarak yanımızda olan tüm sevenlerimize minnettarım. Allah’a emanet olun" dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ