Hollywood'un en gözde yerlerinden biri olan Ünlüler Geçidi'nde yeni bir yıldız parlıyor. Ünlü oyuncu Zac Efron, 2.768. yıldız olarak bu özel onura layık görüldü. Her adım, farklı bir hikaye anlatan bu prestijli yerde Efron'un da artık yer alacak olması, hayranlarını heyecanlandırdı.

Tören ve Konuk Konuşmacılar

11 Aralık günü saat 11:30'da gerçekleşecek olan törende, Efron'un yıldızı diğer 2.767 yıldız arasındaki yerini alacak. Törenin konuk konuşmacıları arasında, eski rol arkadaşları Jeremy Allen White ve Miles Teller'ın yanı sıra Iron Claw'un yönetmeni Sean Durkin de bulunacak.

'Aşkın Peygamberi' programı gönüllere dokundu 'Aşkın Peygamberi' programı gönüllere dokundu

Zac Efron

Hollywood'daki Ünlüler Geçidi'nin Yeni Yıldızı Zac Efron

Hollywood Walk of Fame'in yapımcısı Ana Martinez, yaptığı açıklamada şunları belirtti: "Kariyerine Disney mezunu olarak başlayan ve farklı rollerde kendini yeniden keşfeden aktör Zac Efron'u onurlandırmaktan dolayı heyecan duyuyoruz."

Hollywood Yıldızlar Geçidi

Zac EfronKariyerindeki Önemli Adımlar

Zac Efron'un kariyeri, 2000'li yılların başında ER ve Firefly gibi dizilerde konuk oyuncu olarak adım attı. Ancak çığır açan rolü, Disney Channel'ın High School Musical filmindeki Troy Bolton karakteriyle geldi. Küçük ekrandaki başarısının ardından Efron, Hairspray, 17 Again ve Bad Neighbours gibi hit filmlerde boy gösterdi.

Son Rolü ve Yorumları

Son olarak, Efron'un A24 yapımı biyografik filmi Iron Claw'daki performansı dikkat çekti. Profesyonel güreşçi Kevin Von Erich'i canlandırdığı film, Von Erich ailesinin hikayesini ele alıyor. Efron, beden kondisyonuyla tanınsa da, Von Erich'i canlandırmanın kariyerindeki en yorucu dönüşüm olduğunu belirtti.

Efron, "Bu film gerçek bir hikaye ve Kevin Von Erich denen adam beni bu film için forma girmeye gerçekten motive etti. Her gün ringe getirdiği fiziksellik gerçekten eşsizdi. Güreşi değiştirdi." açıklamasında bulundu.

Kaynak: Haber Merkezi