KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Koç, gün genelinde partnerinle iletişimin yoğun olabilir. Aynı zamanda, yakın çevrendeki kişilerle iletişimin ve hayatındaki kadınlardan gördüğün destek de yoğun olabilir. Akşam saatlerinde, kardeşlerinden ve yakın dostlarından bazı haberler alabilirsin. Gece saatlerinde ise bir miktar gergin olman mümkün. Kıskançlıklara ve öfke patlamalarına dikkat etmende fayda var. Bugün, Plüton'un Kova burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki 15 yıl boyunca, sosyal hayatın ve sosyal çevren ile ilgili önemli değişim ve dönüşümler yaşayabilirsin.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Akrep, bugün senin için sağlığın, işin ve sorumlulukların ön plana çıkıyor. Gün genelinde, işin ve kariyerinle ilgili bir konuda, bir kadınla görüşmeler yapabilirsin. Akşam saatlerinde ise yakınlarının sağlığı ya da finansal konularınla ilgili birtakım gündemlerin olabilir. Aynı zamanda aile bireylerinle ilişkilerinde birtakım gerginlikler ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Ailenle ilgili ya da gayrimenkul konularınla ilgili üzerinde baskı hissedebilirsin. Bugün, Plüton'un Kova burcuna geçmesiyle de birlikte önümüzdeki 15 yıl boyunca, evinle, ailenle ve gayrimenkul konularınla ilgili önemli deneyimler, değişim ve dönüşümler yaşayabilirsin.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Balık, bugün senin için maddi konuların, gelirlerin ve kazançların öne çıkıyor. Gün genelinde işinle, ticari işlerinle ve maddi konularla ilgili bir kadınla görüşme yapabilirsin. Akşam saatlerinde ise aile bireylerinin sağlığı, gayrimenkul alım satımı ya da aile bireyleriyle para ilişkilerin hakkında bazı görüşmeler yapabilirsin. Aynı zamanda iletişimle, ticaretle ya da kardeşlerinle alakalı bazı gerginliklerin de olabilir. Bugün, Plüton'un Kova burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki 15 yıl boyunca, psikolojik ve fiziksel sağlığın, iç dünyan ve geri plandaki konularınla ilgili önemli deneyimler, değişim ve dönüşümler yaşayabilirsin.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Kova, bugün senin için yakın çevre, iletişim, ticaret, eğitim ve seyahat konuları ön plana çıkıyor. Gün genelinde, yakın çevrenle bir araya gelebilir ya da ticaretle, eğitimle alakalı bir kadınla görüşme yapabilirsin. Akşam saatlerinde ise çocuğunun eğitimi ile alakalı birtakım gündemlerin ya da özel hayatınla ilgili bazı kararların olabilir. Aile bireyleriyle ilişkilerinde gerginliklerinin olması da mümkün. Bugün, Plüton'un Kova burcuna geçmesiyle de birlikte önümüzdeki 15 yıl boyunca, kendinle, hayatınla, dış görünüşünle ilgili önemli deneyimler, değişim ve dönüşümler yaşayabilirsin.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Oğlak, bugün senin için evin, ailen ve gayrimenkul konuların ön plana çıkıyor. Gün genelinde, finansal konularla, çocuğunun sağlığıyla ya da gayrimenkul konularıyla ilgili bir görüşme yapabilirsin. Akşam saatlerinde ise ailenle, evinle, aile bireylerinin sağlığıyla ilgili bazı gündemlerin olabilir. Çocuğunun sağlığı ya da maddi konularınla ilgili bazı streslerin de olabilir. Bugün Plüton'un Kova burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki 15 yıl boyunca, maddi konular, gelirlerin ve kazançların ile ilgili önemli deneyimler, değişim ve dönüşümler yaşayabilirsin.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yay, bugün senin için aşk hayatın ve çocukların ön plana çıkıyor. Gün genelinde, uzun zamandır görüşmediğim bir kadınla ya da yakınınla bir araya gelebilir, haberleşebilirsin. Akşam saatlerinde ise ikili ilişkilerinde, özel hayatında ve eğlence hayatında hareketlilikler yaşanabilir. Fakat akrabalarınla ilgili bazı gerginlikler, iletişiminizde problemler yaşanabilir. Sağlığınla ilgili hassasiyetler de söz konusu olabilir. Bugün Plüton'un Kova burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki 15 yıl boyunca, kardeşlerin, yakın akrabaların, dostların, iletişimin, ticaret girişimlerin ve eğitiminle ilgili önemli deneyimler, değişim ve dönüşümler yaşayabilirsin.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Terazi, bugün senin için ikili ilişkiler, evliliğin ve ortaklıkların ön plana çıkıyor. Gün genelinde, sosyal çevreden bir kadınla görüşebilir, bir araya gelebilirsin. Akşam saatlerinde de uzaktaki tanıdıklarınla, kardeşlerinle bir araya gelebilir veyahut bazı ticari görüşmeler gerçekleştirebilirsin. Aynı zamanda çocuğunla ya da partnerinle ilişkinde bazı gerginlikler söz konusu olabilir. Üzerinde baskı hissedebilirsin. Bugün, Plüton'un Kova burcuna geçmesiyle de birlikte önümüzdeki 15 yıl boyunca, aşk hayatın ve çocuklarınla ilgili önemli deneyimler, değişim ve dönüşümler yaşayabilirsin.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Başak, bugün senin için finansal konular, işin ve sağlığın ön plana çıkıyor. Gün genelinde işin ve parasal konularınla alakalı, sosyal çevrendeki bir kadınla görüşmeler yapabilirsin. Akşam saatlerinde ise iş görüşmeleri ya da sağlığınla ilgili bazı görüşmeler yapman mümkün. Aynı zamanda işinle alakalı bazı gerginliklerin ya da sağlığınla ilgili hassasiyetlerin olabilir. Bugün, Plüton'un Kova burcuna geçmesiyle de birlikte önümüzdeki 15 yıl boyunca, işin, sorumlulukların, sağlığın ve evcil hayvanların ile ilgili önemli deneyimler, değişimler ve dönüşümler yaşayabilirsin. 

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Aslan, bugün senin için uzak tanıdıklar, eğitim, yayıncılık, hukuki konular ve seyahat konuları ön plana çıkıyor. Gün genelinde, eğitimle ilgili görüşemeler yapabilir veyahut uzun zamandır görüşmediğin bazı tanıdıklarınla görüşebilir ve onlardan haber alabilirsin. Akşam saatlerinde de sosyal hayatın aktif olabilir. Yakın çevrendeki kişilerle bir araya gelebilirsin. Fakat partnerinle ya da iletişimde olduğun kişilerle ilişkinde gerginlikler olabilir. Bugün, Plüton'un Kova burcuna geçmesiyle de birlikte önümüzdeki 15 yıl boyunca, ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve iş birlikleriyle ilgili önemli deneyimler, değişim ve dönüşümler yaşayabilirsin.

Hollywood Vampires'den depremzedelere destek Hollywood Vampires'den depremzedelere destek

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yengeç, bugün senin için işin ve kariyerin ön plana çıkıyor. Gün genelinde, işin ve maddi konularla ilgili, bir kadınla bazı görüşmeler gerçekleştirebilirsin. Akşam saatlerinde ise psikolojik ve fiziksel sağlığınla ilgili birtakım gündemlerin olabilir. Fakat bir taraftan da gergin olabilirsin. İkili ilişkilerinde, özel hayatında ve ortaklıklarında anlaşmazlıklar ve gerginlikler yaşanabilir. Bugün, Plüton'un Kova burcuna geçmesiyle de birlikte önümüzdeki 15 yıl boyunca, finansal konular, miras, nafaka, yatırım ve sağlık konularıyla ilgili önemli değişimler, dönüşümler ve deneyimler yaşayabilirsin.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili İkizler, bugün senin için sosyal hayatın ve sosyal çevren öne çıkıyor. Gün genelinde, yakın çevrendeki kadınlarla iletişimin, görüşmelerin yoğun olabilir ve bazı önemli haberler alabilirsin. Akşam saatlerinde de sosyal hayatın aktif olabilir fakat bir miktar gergin olabilirsin. Finansal konularla ilgili üzerinde bir baskı hissedebilirsin. Aynı zamanda çevrendeki kişilerle ilişkilerinde gerginlikler yaşanabilir. Bugün, Plüton'un Kova burcuna geçmesiyle de birlikte önümüzdeki 15 yıl boyunca, yurt dışı, eğitim, yayıncılık, uluslararası ticaret ve hukuki konular ile ilgili önemli değişimler, dönüşümler ve deneyimler yaşayabilirsin.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Boğa, bugün senin için sağlığın ve geri planda yürüttüğün işler öne çıkıyor. Gün genelinde, aile içindeki kadın figürlerleyle ilgili bazı haberler alabilir, görüşmeler yapabilir ve sağlıklarıyla ilgilenebilirsin. Akşam saatlerinde ise maddi konularla ya da sağlığın ile ilgili birtakım gündemlerin olabilir. Gece saatlerinde de bir miktar gergin olabilir ve üzerinde baskı hissedebilirsin. Bugün, Plüton'un Kova burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki 15 yıl boyunca, işin, kariyerin ve toplumsal statünle ilgili önemli değişim ve dönüşümlerden geçebilirsin.