Tunç Soyer'den deprem açıklaması

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İstanbul'da yaşanan depremin ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Tunç Soyer'den deprem açıklaması


İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İstanbul'da yaşanan depremin ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Deprem nedeniyle korku dolu anlar yaşayan İstanbullu dostlarımıza, orada olanlara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Can ve mal kaybı olmaması en büyük temennimiz." dedi.

İstanbul'da şiddetli bir deprem meydana geldi. Depremin şiddetini Kandilli Rasathanesi önce 5.7 sonra ise 6 olarak açıkladı, AFAD 5.8, Avrupa Sismoloji Merkezi ise 5.9 olarak duyurdu. Depremin ardından telefon hatlarında kilitlenme meydana geldi. İstanbullular büyük panik yaşadı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, depremin ardından resmi Twitter hesabından İstanbul'da yaşayan yurttaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Soyer, mesajında, "Deprem nedeniyle korku dolu anlar yaşayan İstanbullu dostlarımıza, orada olanlara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Can ve mal kaybı olmaması en büyük temennimiz." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2019, 14:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
ÜMİT BAYINDIR
ÜMİT BAYINDIR - 13 ay Önce

SAYIN YETKİLİLER,KARABAĞLAR DÖRDÜNCÜ ETABIN İMARININ AÇIKLANIP,SERBESTLEŞTİRİLMESİNİ İSTİYORUZ.BU İMAR NİÇİN AÇIKLANMIYOR.YAHUDİ SEMTLERİNİN ÖNCELİĞİMİ VAR,HERALDE YAHUDİLERE POZİTİF AYRIMCILIK YAPILIYOR.AZİZ KOCAOĞLUNUN SEÇİM BÖLGESİ BORNOVA BATAKLIĞINA KATRİLYON TL LİK YATIRIMLAR YAPTIRILIP,MİLLİ SERVET BATAKLIĞA GÖMÜLDÜ.,RANT ORAYA SAĞLANIYOR,BİZİM BÖLGENİNDE DEPREM KORKUSUYLA MALINI BEDAVAYA SATMASI İÇİN ZAMAN İŞLETİLİYOR.

banner92