Ercan Doğu kitaplarını imzaladı

Uluslararası İzmir Fuarı'nda 9 Eylül Gazetesi'nin imza günleri devam ediyor. Son olarak gazeteci yazar-şair Ercan Doğu sevenleriyle buluştu

Ercan Doğu kitaplarını imzaladı

Gazeteniz 9 Eylül, İzmir Uluslararası Fuarı'nda her gün usta kalemleri İzmirlilerle bir araya getiriyor. İzmir Fuarı'nda Tarih ve Kültür Müzesi'nin önünde bulunan büyük havuz kenarında TARKEM tarafından düzenlenen Kemeraltı Sokağı'nda yer alan sergilikte her akşam, usta bir kalem için imza günü düzenleniyor.

Son olarak İzmirli gazetecilerin sevilen ismi gazeteci yazar ve aynı zamanda şair olan Ercan Doğu kitaplarını imzaladı. Edebiyat dünyasına emek veren isimlerden şair, İGC üyesi Ercan Doğu Yüreğimdeki Çizikler, Karam, Düğüm Attım Sabahlara ve Sensiz Zamanlarda adlı şiir kitaplarını sevenlerine imzaladı, sohbet etti.

Ercan Doğu'nun ilk ziyaretçisi ise İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer oldu. Ercan Doğu başkana son kitabı Yüreğimdeki Çizikleri imzalarken, Tunç Soyer, 9 Eylül Gazetesi'nin sergiliğini beğendiğini ve imza etkinliklerini takip ettiğini belirtti.

9 Eylül Sergiliği'nde bu akşam gazeteci yazar-şair Okan Yüksel kitaplarını imzalayacak.

YORUM EKLE

banner92