EGM'den intihar eden polis ile ilgili açıklama

Emniyet Genel Müdürlüğü, İzmir'de bir polis memurunun "hırsızlıkla suçlandığı" için intihar ettiği iddiasına ilişkin açıklama yaptı.

EGM'den intihar eden polis ile ilgili açıklama

 Açıklamada, olayın tüm yönleriyle araştırılması için  1 polis başmüfettişi ve 1 mülkiye başmüfettişi görevlendirildiği duyuruldu.

İzmir'de bir komiser yardımcısının gözlüğünün çalınması üzerine başlatılan soruşturma kapsamında ifadesi alınan ve evinde arama yapılan polis memuru İsmail Zeybek (46) intihar etti.

Olayla ilgili açıklama yapan Emniyet Genel Müdürlüğü olayın tüm yönleriyle araştırılması için 1 polis başmüfettişi ve 1 mülkiye başmüfettişi görevlendirilip, tahkikata başandığını duyurdu.

EGM'den konuya ilişkin yapılan açıklamada "Alaçatı Şehit Doğan Sakarya Polis Merkezi Amirliği'nde yaşanan ve kamuoyuna yansıyan olayın tüm yönleriyle araştırılması için İçişleri Bakanlığı tarafından 1 polis başmüfettişi ve 1 mülkiye başmüfettişi görevlendirilmiş olup, tahkikata hemen başlanılmıştır. İddiaya ilişkin soruşturma tüm boyutları ile titizlikle yürütülmektedir" denildi

YORUM EKLE

banner97

banner96