banner112

Dilek Gappi adaylığını açıkladı

Emek ve Gelecek Grubu, İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin 10 Haziran’da gerçekleşecek genel kurulu öncesi yönetim için adaylığını açıkladı.

Dilek Gappi adaylığını açıkladı

Grup yaptığı açıklamada öncelikli amaçlarının; halkın haber alma özgürlüğünün temsilcisi olan basın mesleğine ve  75 yıllık İzmir Gazeteciler Cemiyeti’ne güç katmak ayrıca bu mesleği özveriyle yapan gazetecilerin özlük, ekonomik, demokratik haklarını savunmak olduğunu vurguladı. İGC Başkan Yardımcısı, gazeteci Dilek Gappi öncülüğünde yola çıkan grup, “Vaatlerimizi gerçekleştirmek için sözveriyoruz” diyerek, tüm üyelerini  10 Haziran 2021 de Tarihi Havagazı Fabrikası’nda yapılacak genel kurula davet etti.

Mali baskı ve tahakkümlere karşı mücadelenin Hasan Tahsin’in yaktığı meşalenin ışığıyla süreceğinin altını çizen, Emek ve Gelecek ekibinde şu isimler yer alıyor;

Dilek Gappi, Semih Aksoy, Yılmaz Coşkun, Mehlika Gökmen, Meltem Seyis, Duygu Tuncer, Gökhan Soyulmaz, Esat Erçetingöz, Erdal Erek, Mücahit Bektaş, Güçlü Güler, Macit Sefiloğlu, İsmail İnan, Adem Nakçı, Şirin Yörük, Ahmet Buğra Tokmakoğlu,  Melis Apaydın İde, Turan Gültekin, Deniz Noonan, Metin Aydın, Gökhan Köküşoğlu, Metin Burmalı, Esin Gençel Özipekçi, Kenan Yeşil.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2021, 17:48
YORUM EKLE

banner101

banner100