Yorgancılar'dan örnek davranış

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Başkanı ve İZELTAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, hem korona virüsle hem de onun ekonomik etkileri ile mücadelede örnek bir girişimde bulundu. 820 çalışanına ek ödemeyle maddi destek sağlayan Yorgancılar, fabrikada da tedbirleri en üst düzeye çıkardı.

Yorgancılar'dan örnek davranış

Korona virüs dünyanın hem sağlığını hem de ekonomisini olumsuz yönde etkilemeye devam ederken dünyanın ekonomi devleri ise mücadelede zaman zaman yetersiz kalıyor. Salgına karşı elimizdeki en önemli silahın tedbir ve dayanışma olduğunu söyleyen, EBSO Başkanı ve İZELTAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, 820 çalışanına ek ödemeyle maddi destek sağlayarak, fabrikada da tedbirleri en üst düzeye çıkardı.

Korona ile mücadelenin nasıl yapılacağına dair bir yazı ile İZELTAŞ'ın 820 çalışanı bilgilendirilirken, mücadelede çalışanlarına destek olması için de 500 liralık bir ek ödemenin çalışanların hesaplarına yatırıldığı duyuruldu. Personele gönderilen yazıda, korona virüs ile mücadele için fabrika ve çalışma alanlarında tüm tedbirlerin en üst düzeyde alındığı da hatırlatılarak, "İşyerinde her türlü tedbiri alıyoruz ve sizden de işyeri dışında geçirdiğiniz saatlerde tedbiri sürdürerek sağlıklı kalmanızı bekliyoruz" denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner101

banner100