Migros bin kişi işe alacak

Migros, online gıda platformu Sanal Market’te oluşan yoğun talebi karşılayabilmek adına 2 haftada 1000 yeni işe alım yapacak.

Migros bin kişi işe alacak
Korono virüs salgını nedeniyle insanlara 'Evde Kal' çağrısı yapılırken parekende sektörü de online satış için artan talebi karşılamak adına kadrolarına takviye yapıyor.
Sanal Market’ten alışveriş yapanların siparişlerini online platformuyla Türkiye’nin 61 noktasına ulaştıran Migros, 2 haftada 1000 yeni işe alım yapacak. İşe alınacak kişiler Migros Sanal Market’ten eve teslimat için verilen siparişlerin reyon ve depodan toplanması ve hazırlanmasından sorumlu olacak.
Migros İnsan Kaynakları departmanından yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi: “İçinde bulunduğumuz bu zor günlerde, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlık ve güvenliği, birinci önceliğimiz... Bu süreçte gelişmeleri ve Sağlık Bakanlığı’nın kılavuz ve yönlendirmelerini sürekli takip ederek koruyucu uygulamalara odaklanıyoruz. Üniversitelerin tatil edildiği ve pek çok işletmenin hizmete kapandığı bu geçici dönemde, iş ihtiyacı olan vatandaşlarımıza çağrı yapıyor, bu önemli görevde bizimle birlikte yer alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Bu dönemde başvuran tüm adaylarımızla, görüşmelerimizi online ortamda gerçekleştiriyoruz. Migros ailesi olarak, bu zor günleri de birlikte aşmak üzere yeni çalışma arkadaşlarımızı bekliyoruz.”
Migros Sanal Market ekibine katılmak için başvurular basvuru migros.com.tr adresi üzerinden yapılabiliyor.
Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2020, 20:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER