banner112

Lojistik Ödülleri 2019 için başvurular başladı

DEÜ Denizcilik Fakültesi ve Ege Lojistik Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen ve “iyi uygulamalar/başarı hikayeleri” temelli kurgulanan “Lojistik Ödülleri 2019” için başvurular başladı.

Lojistik Ödülleri 2019 için başvurular başladı

Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi ve Ege Lojistik Derneği (ELODER) tarafından ortaklaşa düzenlenen ve “iyi uygulamalar/başarı hikayeleri” temelli kurgulanan “Lojistik Ödülleri 2019” için başvurular başladı.

Kurum ve profesyonellerin lojistik konularında gerçekleştirdikleri faaliyet ve projelerin ortaya çıkarılarak başarı örnekleri olarak paylaşılmasını hedefleyen 2019 Ege Bölgesi Lojistik Ödülleri 2019 başvuruları başladı. 8 Nisan 2019 tarihine kadar sunulan başvurular doküman incelemesine tabi tutulacak ve belli ölçütleri sağlayan başvurular 25 Nisan 2019 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenecek olan sunuma davet edilecek. Bu sunumda, ilgili kategorilerde başarılı olan kurum ve profesyoneller de açıklanacak.


Akademi ELODER işbirliği

Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan yarışmaya ilişkin DEÜ Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Deveci yaptığı açıklamada, “Yarışmanın temel amacı iyi lojistik ve tedarik zinciri uygulamalarının lojistik ekosisteminde paylaşılmasını sağlayarak hem uygulamaya hem de akademiye katkı sağlamak. Ülkemizde, iyi uygulamaların sayısının arttığını çok iyi biliyoruz. Amacımız, bu uygulamaları görünür kılmak. 30. yılını geride bırakan fakültemizin önemli bir misyonu olan bu çalışmayı ELODER ile de beraber yapıyor olmak bizim için mutluluk verici” dedi. 8 Nisan 2018 tarihine kadar başvuruların yapılabileceği “Lojistik Ödülleri 2019” için belirlenen alanların “Tedarik Zinciri Tasarımı, Soğuk Zincir Uygulamaları, Bilişim Sistemleri ve Teknoloji Uygulamaları, Lojistik İnovasyon, Ulaştırma & Sevkiyat, Stok Yönetimi, Depolama ve Sipariş Yönetimi” olduğunu belirten ELODER Başkanı Osman Doğrucu ise “Seçime söz konusu olacak tüm faaliyetlerin/projelerin; 1 Ocak 2017 - 1 Nisan 2019 arasında gerçekleşmiş olmasını şartı başvurularda aranan şartların başında geliyor” diye konuştu.

YORUM EKLE