Avcılar Caddebostan İzmir'in kimliğini değiştirecek

İzmir’in yeni kalbi Bornova’da yükselen Avcılar CaddeBostan Projesi ile karlı bir yaşamın anahtarını sunmaya hazırlanıyor.

Avcılar Caddebostan İzmir'in kimliğini değiştirecek

Sektöre liderlik yapan Avcılar İnşaat; modern yaşamın ihtiyaçlarına göre tasarladığı ve İzmir’in yeni kalbi Bornova’da yükselen Avcılar CaddeBostan Projesi ile karlı bir yaşamın anahtarını sunmaya hazırlanıyor.

Kurulduğu günden itbaren İzmir’e yeni bir kimlik kazandıran projeleri inşa eden Avcılar; aileyi hedefleyen Avcılar CaddeBostan projesini CaddeBostan Satış Ofisi’nde gerçekleştirilen lansman toplantısı ile tanıttı. Avcılar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İdris Avcı, Genel Müdür Göksel Ünlü, Yönetim Kurulu Üyesi Şener Avcı, Satış Müdürü Emrah Günenç ve Proje Mimarı Emre Öztürk proje ile ilgili bilgileri paylaştı.

25 bin metrekare arsa üzerinde geliştirilen, oturum alanı 6 bin metrekare üzerinde yükselen, 202 adet konut, 3 adet ticari bölüm, büyüklükleri 70 ile 200 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, Bahçe Dubleksi daire seçenekleri bulunan proje kalite, güven ve konforu vaat ediyor.
Şehrin içinde yoğun günlük hayatın stresini azaltmayı ve ihtiyaçlara cevap vermeyi hedefleyen Avcılar CaddeBostan projesi; 1.500 metrekare kapalı alan içinde Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu, Fitness Salonu, Kickbox – Jimnastik Salonu,Toplantı Salonu, Masa Tenisi – Langırt Salonu, Mini Futbol Sahası, Cep Sineması, Karaoke Alanı, Spa, Hamam ve Sauna Alanları, Kreş hizmeti ile fark yaratıyor.

2019 yılında konutların teslim edilmesi hedeflenen İzmir – İstanbul otoyolunun hemen yanı başında yer alan Avcılar CaddeBostan konumu ile de dikkat çekiyor. Ön lansman sürecinde yoğun talep gören proje; Park Bornova AVM’ye, Forum Bornova ve İKEA’ya, Trafik Hastanesine, Ege Üniversitesi Hastanesi’ne, Bornova Anadolu Lisesi, özel kolejler bölgesine ve Üniversite Metro istasyonuna sadece birkaç kilometre mesafede yer alıyor. Aynı zamanda Pınarbaşı Sanayi Bölgesi, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesine birkaç dakika mesafede konumlandırılan proje; doğrudan çevre yolu bağlantısı olduğu için de havaalanına, Çeşme’ye, Manisa’ya veya İzmir’in kuzey aksına ulaşım avantajı da sunuyor.

İNSANLARIN NEFES ALACAĞI ALANLAR


29 yıldır istikrarlı bir büyüme ile İzmir’de hayal edilemeyeni inşa etiklerini belirten Avcılar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İdris Avcı ‘Hızla gelişen bölgelerde İzmir’lilerin değişen yaşam şartlarına ve ihtiyaçlarına göre tasarladığımız projelerimiz ile kalite ve konforu birlikte sunuyoruz. Bize duyulan güven ile bugüne kadar binlerce aileyi konut sahibi yaptık. Önceliğimiz hep insan, daha önemlisi mutlu insanlar oldu. Biz, çalışanlarımız, projelerimizde konut sahibi olanlar ile kocaman büyük bir aileyiz. Her çalışanımızın ve konutlarımızda yaşayanların güvenliğini, huzurunu, mutluluğunu ön planda tutuyoruz. Binaları inşa ettiğimizde değil, projelerimizde hayallerine kavuşan, mutlu bireyler yaşamaya başladığında kendimizi başarılı sayıyoruz.
Avcılar CaddeBostan…Bizim Yeni Bornova dediğimiz, Bornova’nın yeni gelişme aksı Doğanlar’da hayat buluyor.
Caddebostan, her şeyden önce İzmir’in en avantajlı lokasyonlarından birine sahip bulunuyor. İzmir’i adeta başta İstanbul olmak üzere Marmara Bölgesi ile kapı komşusu yapacak İzmir-İstanbul otoyolu üzerinde yer alıyor.
Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2018, 18:06
YORUM EKLE