Dağ, Bayındır Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Uğur Demirezen tarafından düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada seçimlere artık sayılı saatlerin kaldığını söyledi. İzmir'in her bir yerinde eserinin bulunduğunu hatırlatan Dağ, "Yıllar boyunca bu şehrin sokaklarında aşkla gezdim, aşkla hizmet ettim. 1 Nisan'dan itibaren Bayındırlı, İzmirli kardeşlerimin hizmetkarı olacağız. Bizim gayemiz, sadece hizmettir. Bizim hedefimiz, İzmir’e çağlar atlatmaktır. Bizim amacımız; İzmir’i, Bayındır’ı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hayalindeki gibi yapmak ve ismine, namına yakışır gibi muasır medeniyetler seviyesine çıkarmaktır" diye konuştu.

İzmir'i imar ve inşa edeceğini anlatan Dağ, şunları kaydetti:

"Kısır tartışmaları, İzmirli hemşehrilerime zerre faydası olmayan, hatta zararı olan kutuplaşmanın önüne geçeceğiz. Biz, hep birlikte sizlerle İzmir'i dünya kenti yapmaya geliyoruz. Öyle bir İzmir ve Bayındır hayal ediyoruz ki sokaklarının huzur ve güvenli olduğu, gençlerinin geleceğe umutla baktığı, kimsenin kendini ötelenmiş hissetmediği bir İzmir. İşte bu hayali gerçeğe dönüştürmek için birlikte umuda koşacağız. Ben size eşsiz İzmir'i, eşsiz Bayındır'ı kuracağımı vaat ediyorum, söz veriyorum."

Ömer Çelik: İsrail'in basın mensuplarını hedef almasını lanetliyoruz Ömer Çelik: İsrail'in basın mensuplarını hedef almasını lanetliyoruz

Dağ, Demirezen ile Ankara'da yürütecekleri mesai sonucunda ilçeye yeni hastane yapacaklarının müjdesini de verdi.

Kaynak: AA