Eskişehir şehir çöplüğünde bulunan ayrıştırma tesisinde, bir poşetin içinden yeni doğmuş bebek cesedi çıktı.

Eskişehir-Seyitgazi yolunda yer alan şehir çöplüğünde görevli personel, çöplerin arasında beyaz bir poşet içerisinde yeni doğmuş kız bebek cesedini buldu.

Çöp Tesisi Çalışanlarından Şok Edici Keşif

Çöp arabaları tarafından kent genelinden toplanan atıkların incelendiği ayrıştırma tesisinde çalışanlar, kordonu kesilmiş, beyaz bir poşet içerisinde bulunan yeni doğmuş bebek cesedini fark etti. Hemen durumu yetkililere bildiren tesis çalışanları, olayın şokunu üzerlerinden atamadı.

Gemlik Depremi sonrası Naci Görür'den açıklama: Stres biriktiriyor! Gemlik Depremi sonrası Naci Görür'den açıklama: Stres biriktiriyor!

Jandarma Ekipleri İnceleme Başlattı

İhbarın ardından olay yerine gelen İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ve Odunpazarı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, detaylı bir incelemeye başladı.

Kordonun henüz üzerinde olmasından dolayı evde doğduğu belirlenen bebek cesedi, otopsi işlemleri için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna sevk edildi.

Toplumsal Hassasiyet Artıyor

Şehir çöplüğünde bulunan bu trajik olay, toplumda büyük bir infiale neden oldu. Toplumsal hassasiyetin arttığı günümüzde, bu tür olaylar daha fazla dikkat çekiyor.

İnceleme Devam Ediyor

Olayın detaylarıyla ilgili yapılan inceleme devam ediyor. Yetkililer, olayın ardındaki şok edici gerçekleri gün yüzüne çıkarmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ