İzmir, Yörük Türkmen Toyu'na ev sahipliği yapıyor İzmir, Yörük Türkmen Toyu'na ev sahipliği yapıyor

9 EYLÜL- CHP İzmir il kongresi son hazırlık aşamalarına geldi. İl Başkan Yardımcısı Şule Kavak önderliğindeki organizasyon, Gaziemir Fuar Alanı'nda gerçekleştirilecek.

4 BİN İZLEYİCİ KAPASİTESİ

Kongre, 4 bin kişilik bir katılımcı kapasitesine sahip olacak. Fuar alanına kurulacak devasa bir sahne, katılımcılara etkileyici bir deneyim sunacak. Ayrıca, salonda büyük ekran LED paneller yer alacak ve kongre salonu Türk ve parti bayraklarıyla donatılacak.

fuar izmir

60 STANTTA TANITIM VE EĞLENCE

Kongre salonunun dışında, toplamda 60 stant yerleştirilecek. Bu stantlardan 30'u parti örgütleri için ilçe tanıtımlarına ayrılacakken, diğer 30 standta kadın kolları tarafından düzenlenen kermesler misafirleri bekliyor olacak. Delegeler ve parti üyeleri, yiyecek içecek ihtiyaçlarını bu stantlardan karşılayabilecekler.

DELEGEYE ÖZEL 250 TL'LİK HEDİYE KART

608 il delegesine, 250 TL değerinde hediye kart verilecek. Delegeler, bu kartlarını kullanarak dışarıda kurulan stantlardan alışveriş yapabilecekler.

ÇOCUKLAR İÇİN OYUN PARKLARI

İl başkanlığı, delegelere ve parti üyelerine "Çocuğunu da al, gel" çağrısı yapıyor. Bu kapsamda kongre salonunun yakınında oyun parkları kurulacak. Bu sayede anne-babalar siyasetle meşgulken çocuklar da keyifli bir şekilde vakit geçirebilecekler.

Kaynak: HABER MERKEZİ