Böylesi Görülmedi! Bebek Kuyruklu Doğdu, Doktorlar Şaştı Kaldı Böylesi Görülmedi! Bebek Kuyruklu Doğdu, Doktorlar Şaştı Kaldı

Bergama Belediye Başkanı Prof. Dr. Tanju Çelik, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi ve 9 Eylül Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Macit Sefiloğlu’nu İGC Uluslararası Basın Merkezi’nde ziyaret etti.

Yeniden Başkan seçilen Dilek Gappi’ye tebriklerini ileten Bergama Belediye Başkanı Prof. Dr. Tanju Çelik, yerel basının güçlü olmasının çok önemli olduğunu, bu doğrultuda her zaman yerel basına destek olmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Başkan Prof. Dr. Çelik, İzmir’de görev yapan gazetecilerin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmanın ve başarılı çalışmalarını özendirip, ödüllendirmenin de önemli olduğunu söyledi. Bu amaçla Başkan Prof. Dr. Çelik, Bergamalı gazeteci-yazar merhum Şakir Süter anısına bu yıl 13’üncü kez düzenlenecek olan Şakir Süter Gazetecilik Yarışması’nı İGC ile birlikte gerçekleştirecek olmaktan büyük bir kıvanç duyduklarını belirtti.

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi de Bergama Belediye Başkanı olarak seçilen Prof. Dr. Tanju Çelik’i tebrik etti. Başkan Gappi, yerel basın için ortak dil geliştirebilecek belediye başkanlarının olmasının çok önemli olduğunu ifade etti. Ayrıca Başkan Gappi, Şakir Süter Gazetecilik Yarışması’nı bir kez daha Bergama Belediyesi ile BERKSAV ve Bergama Ticaret Odası’nın da desteğiyle birlikte düzenlemekten memnuniyet duyduklarının altını çizdi. Başkan Gappi, nazik ziyaretleri için de Prof. Dr. Tanju Çelik’e teşekkür etti.

Kaynak: Haber Bülteni