Çiğli; geceyi aydınlattı! Fener alayına büyük katılım… Çiğli; geceyi aydınlattı! Fener alayına büyük katılım…

9 EYLÜL- İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Altıntaş Mahallesi sakinlerinin düzenlediği kaynaşma kahvaltısına katıldı. Dr. M. Kemal Gürol Parkı'nda gerçekleşen etkinlikte Başkan Soyer, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek sohbet etti ve onların taleplerini dinledi.

Başkan Soyer, mahalledeki dayanışma ve birlik atmosferinden etkilendiğini belirterek, "Bu parkı gördüğümde içim açıldı. Burada, küçük bir parkta gerçekten güzel bir ortam oluşturmuşsunuz. Çocuklar, büyükler bir araya gelmiş, dayanışma içinde güler yüzle sağlıklı bir şekilde bir arada. Bu çok kıymetli bir durum. Hepinizi tebrik ediyorum. İzmir Büyükşehir Belediyesi olarak, sizler bir araya geldikçe, güler yüzünüzü ve sağlığınızı korumak için elimizden geleni yapacağız" şeklinde konuştu.

Altıntaş Mahallesi Muhtarı Selda Arslan da Başkan Soyer'e katılımından dolayı teşekkür ederek, mahalle adına yürütülen çalışmalara dikkat çekti. Başkanın önceki dönemde yaptığı altyapı çalışmalarını ve mahalledeki olumlu değişiklikleri vurgulayan Arslan, "Tunç Başkanımızın emekleriyle eskiden kokudan pencerelerimizi açamazdık, şimdi ise bu sorunları çözdü. Biz onu bir dönem daha başkan olarak görmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ