Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Bahar, 15. bölümüyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve izleyicileri büyük sürprizler bekliyor.

Bahar ve Timur Arasındaki Boşanma Krizi

Yeni bölümde, Bahar karakteri, Timur ile olan evliliğini tamamen bitirmek için boşanma işlemlerini hızlandırıyor. Ancak, Timur bu boşanmaya sıcak bakmıyor ve Bahar’ın karşısına engeller çıkarıyor.

Eşiyle düet yaptı Eşiyle düet yaptı

Aziz Yavuzoğlu’nun Mirası Bahar’a Kaldı

Bölümün en dikkat çeken gelişmelerinden biri de Bahar’ın, Aziz Yavuzoğlu’nun tüm mirasını kendisine bıraktığını öğrenmesi olacak. Bu gelişme, dizinin seyrini tamamen değiştirecek.

Güçlü Oyuncu Kadrosu ve Yeni İsimler

MF Yapım imzalı dizinin yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt üstlenirken, senaryosu Ayça Üzüm tarafından kaleme alınıyor. Dizinin güçlü kadrosunda Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Alisa Sezen Sever, Hasan Şahintürk, Sena Mia Kalıp, Uygar Özçelik ve Hatice Aslan gibi başarılı isimler yer alıyor. Bu bölümde Yasemin Kay Allen da konuk oyuncu olarak diziye katılıyor.

Yeniden Başlamanın Hikayesi: Bahar

Her şeye rağmen yeniden başlamanın mümkün olduğunu hatırlatan “Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?”, yeni bölümüyle Salı saat 20.00’de Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Editör: Kazim Bozkurt