TAŞINMAZIN GAZETE VEYA İNTERNET HABER SİTESİ İLANI

ilan.gov.tr'de yer alan bilgilere göre, Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2021/641 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

1 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : Ankara İl, Sincan İlçe, YENİKENT-İMAR Mahalle/Köy, ARAPYÜZÜ Mevkii, 145 Ada, 11 Parsel Taşınmazın 2/3 hissesi satışa çıkarılmıştır. Değerlemeye konu taşınmaz Tarla vasıflıdır. Binada kat irtifakı kurulmamıştır. Bina betonarme karkas yapı tarzında, bodrum, zemin ve 2 normal kattan oluşmaktadır. Bina asansör tesisatlı, dış cephesi akrilik boyalı, çatısı ahşap üzeri kiremit örtülüdür. Bina toplam 4 katlı ve 3 adet üniteden oluşmaktadır. Bina çevresi bahçe duvarı ve demir korkuluklar ile çevrilidir. Bina halihazırda konut amaçlı kullanılmaktadır. Bina mimari projesi ve mahallinde; 280m² net, ~320 m² brüt kullanım alanına sahiptir. Bina zemin katında giriş kısmı ve bir adet mesken bulunmaktadır.

Projesine göre; zemin katında 3 oda, hol, mutfak, 1 banyo ve wc ve 1 balkon alanlarından oluşan 1 adet daire, 1 ve 2.katlarda 1 Salon , 3 oda, 1 mutfak, 1 banyo ve 1 adet wc ve 1 adet balkondan oluşan simetrik 2 adet daire toplamda 3 adet daire bulunmaktadır. Binada zemin katta odalarda zeminler karo mozaik, tavan plastik boya + kartonpiyer, duvarlar plastik boya, kapılar ahşap, pencere doğramaları ahşap doğrama şeklindedir. Mutfak zemini karo mozaik, duvar plastik boya, tavan plastik boya + kartonpiyer, pencere pvc doğrama şeklindedir. Banyo ve wc alanlarında; zemin seramik, duvar 2 metreye kadar fayans, tavan plastik, kapı ahşap, pencere pvc doğrama şeklindedir. Antre alanlarında ise zemin seramik, duvar plastik boya, tavan plastik boyalı, giriş kapısı çelik kapı şeklindedir. Binada 1. Kat ve 2. Kat odalarda zeminler laminant parke, tavan plastik boya + kartonpiyer, duvarlar plastik boya, kapılar ahşap, pencere doğramaları pvc doğrama şeklindedir.

Mutfak zemini seramik, duvar plastik boya, tavan plastik boya + kartonpiyer, pencere pvc doğrama şeklindedir. Banyo ve wc alanlarında; zemin seramik, duvar fayans, tavan plastik, kapı ahşap, pencere pvc doğrama şeklindedir. Antre alanlarında ise zemin seramik, duvar plastik boya, tavan plastik boyalı, giriş kapısı çelik kapı şeklindedir. Taşınmazın yer aldığı binada enerji kimlik belgesi bulunmamaktadır. Taşınmaz keşif anında zemin kat boş, 1. ve 2. Kat doludur. Taşınmaz mal sahibi tarafından kullanılmaktadır. Fiili durumu meskendir

Adresi : Menderes Mahallesi Hatipoğlu Caddesi No:37 Sincan / ANKARA
Yüzölçümü : 305,00 m2
İmar Durumu :Var, İnşaat tarzı imar planında konut alanı olarak ayrılan bölge içerisinde kaldığı, yapılaşma koşullarının ayrık-ikiz nizam, taks:0,35,kaks:1,75 5 kat, hmax:15,50 ön bahçe 5 m yan bahçe 3 m olduğu belirtilmiştir
Kıymeti : 1.133.333,00 TL
KDV Oranı : %18
Kaydındaki Şerhler: İhtiyati Tedbir, İhtiyati Haciz ve haciz şerleri mevcuttur.

Artırma Bilgileri

1.Artırma    Başlangıç Tarih ve Saati : 10/07/2023 - 13:45
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bitiş Tarih ve Saati : 17/07/2023 - 13:45
2.Artırma    Başlangıç Tarih ve Saati : 07/08/2023 - 13:45
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bitiş Tarih ve Saati : 14/08/2023 - 13:45
(İİK m.114 ve m.126)
(*) İlgililer tabirine irtifak hakkı sahipleri de dahildir.

ilan için

Editör: Cem Özer