Meslek odalarından Karşıyaka çıkarması

Meslek odalarından Karşıyaka çıkarması

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, son yapılan seçimlerde görevi devralan meslek odalarının başkanlarını ağırladı. Başkan Akpınar “İzmir’in en büyük sivil toplum kuruluşu olan Karşıyaka Belediyesi, tüm çalışmalarını meslek odalarıyla uyum içinde yürütmektedir. Bundan sonra da işbirliği içinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

3 MESLEK ODASINDAN BELEDİYEYE ZİYARET

İzmir genelinde seçimlerini tamamlayan meslek odaları, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ın konuğu oldu. İzmir Mobilyacılar ve Marangozlar Odası Başkanlığına yeniden seçilen Hasan Özkoparan, İzmir Kamyoncular ve Kamyonetçiler Esnaf Odası’nın yeni başkanı Ali Topal ile İzmir Şekerciler ve Pastacılar Odası’nda görevi devralan İhsan Esen ve yönetim kurulu üyeleri Karşıyaka Belediyesi’ne yaptıkları ziyarette, birlik ve dayanışma mesajları verdi. Görüşmelerde, belediye ve meslek odalarının ortak yapabileceği projeler masaya yatırıldı.

“EN BÜYÜK STK KARŞIYAKA BELEDİYESİ”

Oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile görüşen Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Karşıyaka Belediyesi, İzmir’in en büyük sivil toplum kuruluşudur. Biz bu anlayışla hizmet ediyoruz. Meslek odalarımızın değerli başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin fikirleri bu açıdan son derece önemli. Ortak yapacağımız projeler olacak. Önemli olan halkımıza daha kaliteli hizmet sunmak” dedi.

AKPINAR’A TEŞEKKÜR ETTİLER

Oda Başkanları ise “Karşıyaka Belediye Başkanımız Hüseyin Mutlu Akpınar, meslek odalarına karşı her zaman samimi ve sıcak. Üreteceğimiz hizmetlerde belediyemizin ve başkanımızın desteğini arkamızda görmek bizim için güven verici. Teşekkür ediyoruz” mesajını verdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2018, 11:04
YORUM EKLE

banner101

banner100