Işılay Saygın Bucalılarla buluştu

Buca Belediyesi tarafından düzenlenen 'Müzikli Kilise Söyleşileri'nin bu ayki konuğu Eski Bakan ve Buca Belediyesi eski Başkanı Işılay Saygın oldu.

Işılay Saygın Bucalılarla buluştu
Buca Belediyesi tarafından düzenlenen 'Müzikli Kilise Söyleşileri'nin bu ayki konuğu Eski Bakan ve Buca Belediyesi eski Başkanı Işılay Saygın oldu. Saygın, hizmete adanmış hayatını, siyasetin içinde yaşadığı acı tatlı hatıralarını içten sohbetiyle Bucalılarla paylaştı.

Buca Belediyesi’nin Baptist Kilise’nde gerçekleştirdiği “ Müzikli Kilise Söyleşileri’nin konuğu İzmir’in ve Buca’nın unutulmaz Bakan ve belediye başkanlarından Işılay Saygın oldu. Saygın, iki dönem Buca Belediye Başkanlığı’nın yanı sıra 5 dönem milletvekilliği, Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanlığı, Çevre Bakanlığı ve Turizm Bakanlıkları içeren aktif siyasi hayatını ve yaşadığı ilginç anılarını Bucalı sevenleriyle paylaştı. Işılay Saygın’ın keyifli sohbetini dinleyenler arasında Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina da vardı.
Uzun siyasi hayatında mücadeleci ve yeniliklere imza atan gücünü Buca ve İzmir’in asil halkından aldığını söyleyen Bakan Saygın, beş dönem üst üste milletvekili seçilme başarısını halka iç içe olmaya ve halka dokunan projeler gerçekleştirmiş olmasına bağladı. Siyasilerin atamayla değil, ön seçimle iş başına gelmesi gerektiğine vurgu yapan Saygın, seçim öncesi kadar seçimden sonraki tavrında önemli olduğunu söyledi.
Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 15:49
YORUM EKLE