Çocuk Kulübü'nün üye sayısı bin 543 oldu

Çocuk Kulübü'nün üye sayısı bin 543 oldu
Bornova Belediyesi’nin 7-14 yaş arası çocukların sosyalleşmelerine ve birlikte eğlenceli vakit geçirmelerine aracılık etmek amacıyla kısa bir süre önce kurduğu Çocuk Kulübü’ne üye olan miniklerin sayısı hergeçen artıyor.

Katılım belgesi alan 155 çocukla birlikte üye sayısı bin 543 oldu. Düzenlenen törende çocuklara seslenen Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “Bu külubü sizzler için kurduk. Hepinizi bekleriz” dedi
Bornova Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle 115 çocuk katılım belgelerini Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın elinden aldı. Son katılanlarla birlikte Çocuk Kulübü üyelerinin sayısı 1543 oldu.
Bu kulübü sizler için, hepinizi bekleriz
Çocukların heyecanına ortak olan Başkan Olgun Atila, “Sizler bizim için çok değerlisiniz. Bütün amacımız sizlere layık olabilmek ve daha iyi bir gelecek bırakilmek. Bu amaçla daha yeşil, daha yaşanabilir bir Bornova için çalışıyoruz. Sizlerin sporla, sanatla ve kültürle içiçe olmanız için projeler üretiyoruz. Çocuk Kulübümüzü de bu doğrultuda kurduk. Hepinizi bekleriz” diye konuştu.
Animasyon film gösteriminde keyifli anlar
Bu arada Bornovalı minikler, katılım belgesi töreni öncesinde, “Leylekler” isimli animasyon filmi izledi. Bornova Belediyesi Kültür Merkezi’nde 4 seans olarak gerçekleştirilen gösterimlerde toplam 1100 çocuk keyifli anlar yaşadı. Bornova Belediyesi’nin çocuklara yönelik etkinlikleri önümüzdeki günlerde de devam edecek. 18 Kasım Cumartesi Günü, Atatürk Mahallesi’ndeki Dr. Sırrı Aydoğan Kültür Merkezi’nde saat 13.00’da çizgi sineme etkiliği olacak. 19 Kasım Pazar Günü ise Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi’nde yine aynı saatte tiyatro etkinliği olacak.
Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2017, 11:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92